nautilus 1.0.4 - en to sk translation catalogue (1511 entries)

en:  (another copy)
sk:  (ďalšia kópia)

en:  (containing %d items)
sk:  (obsahujú %d položiek)

en:  (containing 0 items)
sk:  (obsahujú 0 položiek)

en:  (containing 1 item)
sk:  (obsahujú 1 položku)

en:  (containing a total of %d items)
sk:  (obsahujúci celkom %d položiek)

en:  (containing a total of 0 items)
sk:  (obsahujú celkom 0 položiek)

en:  (containing a total of 1 item)
sk:  (obsahujúci celkom 1 položku)

en:  (copy)
sk:  (kópia)

en:  (see "
sk:  (viď "

en:  (see also "
sk:  (viď tiež "

en:  _Advanced
sk:  _Pokročilý

en:  _Beginner
sk:  _Začiatočník

en:  _Intermediate
sk:  Prie_merný

en: "%s" can't open "%s" because "%s" can't access files at "%s" locations.  No other applications are available to view this file.  If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
sk: "%s" nemohol otvoriť "%s", pretože "%s" nemohol použiť súbory v "%s".  Žiadna iná aplikácie pre tento typ súborov nie je k dispozícii. Ak skopírujete tento súbor na váš počítač, bude možné ho otvoriť.

en: "%s" can't open "%s" because "%s" can't access files at "%s" locations.  Would you like to choose another application?
sk: "%s" nemohol otvoriť "%s", pretože "%s" nemohol použiť súbory v "%s".  Chcete vybrať inú aplikáciu?

en: "%s" cannot be moved to the Trash. Do you want to delete it immediately?
sk: Nie je možné presunúť "%s" do Odpadkov. Chcete ho odstrániť úplne?

en: "%s" could not be copied to the new location, because its name is already used for a special item that cannot be removed or replaced.
    
    If you still want to copy "%s", rename it and try again.
sk: Nie je možné skopírovať "%s", pretože toto meno už je použité pre špeciálnu položku, ktorá nesmie byť odstránená ani nahradená.
    
    Ak chcete "%s" aj tak skopírovať, premenujte ho a skúste to znovu.

en: "%s" could not be moved to the new location, because its name is already used for a special item that cannot be removed or replaced.
    
    If you still want to move "%s", rename it and try again.
sk: Nie je možné presunúť "%s", pretože toto meno už je použité pre špeciálnu položku, ktorá nesmie byť odstránená ani nahradená.
    
    Ak chcete "%s" aj tak presunúť, premenujte ho a skúste to znovu.

en: "%s" couldn't be found. Perhaps it has recently been deleted.
sk: "%s" nebol nájdený. Možno bol nedávno odstránený.

en: "%s" is an executable text file. Do you want to run it, or display its contents?
sk: "%s" je spustiteľný textový súbor. Chcete ho spustiť alebo zobraziť jeho obsah?

en: "%s" is not a valid location. Please check the spelling and try again.
sk: "%s" nie je platné miesto. Prosím, overte zadaný text a skúste to znovu.

en: "%s" selected
sk: "%s" vybraných

en: "%s" selected (%s)
sk: "%s" vybraných (%s)

en: "%s" will be copied if you select the Paste Files command
sk: "%s" bude skopírovaný, ak použijete príkaz Vložiť súbory

en: "%s" will be moved if you select the Paste Files command
sk: "%s" bude presunutý, ak použijete príkaz Vložiť súbory

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
sk: %A, %B %-d.%-m.%y o %-I:%M:%S %p

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
sk: %a, %b %-d %Y o %-I:%M %p

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
sk: %A %-d.%-m.%y o %-I:%M:%S %p

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
sk: %b %-d %Y o %-I:%M %p

en: %d folders selected
sk: vybraných %d priečinkov

en: %d items selected (%s)
sk: %d vybraných položiek (%s)

en: %d items, totalling %s
sk: %d položiek, celkom %s

en: %d of the selected items cannot be moved to the Trash. Do you want to delete those %d items immediately?
sk: %d z vybraných položiek nie je možné presunúť do Odpadkov. Chcete týchto %d položiek odstrániť úplne?

en: %d other items selected (%s)
sk: %d iných vybraných položiek (%s)

en: %dnd link to %s
sk: %d. odkaz na %s

en: %drd link to %s
sk: %d. odkaz na %s

en: %dst link to %s
sk: %d. odkaz na %s

en: %dth link to %s
sk: %d. odkaz na %s

en: %ld of %ld
sk: %ld z %ld

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
sk: %-d/%m/%y, %-I:%M %p

en: %m/%d/%y
sk: %d/%m/%y

en: %s
    
    Loser sidebar.
sk: %s
    
    Zábudlivec pre bočný panel.

en: %s
    
    This is a Nautilus content view that fails on demand.
sk: %s
    
    Toto je pohľad na obsah pre Nautilus, ktorý na požiadanie spadne.

en: %s
    
    This is a sample Nautilus content view component.
sk: %s
    
    Toto je komponent ukážkového pohľadu Nautilu.

en: %s
    
    You can configure which programs are offered for which file types with the "File Types and Programs" part of the GNOME Control Center. Do you want to go there now?
sk: %s
    
    V GNOME Ovládacom centre môžete nastaviť, ktoré programy sú k dispozícii pre jednotlivé typy súborov v časti "Typy súborov a programy". Chcete túto časť zobraziť?

en: %s
    
    You clicked the Sample toolbar button.
sk: %s
    
    Stlačili ste ukážkové tlačidlo v nástrojovom paneli.

en: %s (%dnd copy)%s
sk: %s (%d. kópia)%s

en: %s (%drd copy)%s
sk: %s (%d. kópia)%s

en: %s (%dst copy)%s
sk: %s (%d. kópia)%s

en: %s (%dth copy)%s
sk: %s (%d. kópia)%s

en: %s (another copy)%s
sk: %s (ďalšia kópia)%s

en: %s (copy)%s
sk: %s (kópia)%s

en: %s CPU
    %s MHz
    %s K cache size
sk: %s CPU
    %s MHz
    %s K veľkosť cache

en: %s Properties
sk: Vlastnosti %s

en: %s Viewer
sk: Prehliadač %s

en: %s's Home
sk: Domovský
    priečinok %.0s

en: %u files
sk: %u súborov

en: %u folders
sk: %u priečinkov

en: %u items
sk: %u položiek

en: (none)
sk: (nič)

en: (some contents unreadable)
sk: (niektorý obsah nečitateľný)

en: .bashrc (copy)
sk: .bashrc (kópia)

en: .foo (copy).txt
sk: .bla (kópia).txt

en: .foo.txt
sk: .bla.txt

en: 0 files
sk: 0 súborov

en: 0 folders
sk: 0 priečinkov

en: 0 items
sk: 0 položiek

en: 00/00/00, 00:00 PM
sk: 00/00/00, 12:00

en: 1 file
sk: 1 súbor

en: 1 folder
sk: 1 priečinok

en: 1 folder selected
sk: vybraný 1 priečinok

en: 1 item
sk: 1 položka

en: 1 item, with size %s
sk: 1 položka s veľkosťou %s

en: 1 other item selected (%s)
sk: 1 iná vybraná položka (%s)

en: ? bytes
sk: ? bajtov

en: ? items
sk: ? položiek

en: A Cappella
sk: Kapela

en: A JavaScript function (small software program) on this page tried to open a new window, but Nautilus does not support the opening new windows by JavaScript.
    
    Try viewing the page in a different web browser, such as Mozilla.
sk: Funkcia Javaskriptu (malý program) na tejto stránke sa pokúsila otvoriť nové okno, ale Nautilus toto nepodporuje.
    
    Skúste pre zobrazenie tejto stránky použiť iný prehliadač, napr. Mozilla.

en: A Teal variation of the Crux theme.
sk: Modrozelená variácia témy Crux.

en: A _Viewer...
sk: _Prehliadač...

en: A theme designed to fit well with the classic GNOME environment.
sk: Táto téma je vytvorená tak, aby dobre vyzerala v klasickom prostredí GNOME.

en: AFFS Volume
sk: Disk AFFS

en: AFS Network Volume
sk: Sieťový disk AFS

en: APPENDIX
sk: PRÍLOHA

en: About Nautilus
sk: O programe Nautilus

en: About Scripts
sk: O skriptoch

en: Accessed:
sk: Použitý:

en: Acoustic
sk: Akustická

en: Activate items with a double click
sk: Aktivovať položky dvojitým kliknutím

en: Activate items with a single click
sk: Aktivovať položky jednoduchým kliknutím

en: Add New Site
sk: Pridať nový server

en: Add New Theme...
sk: Pridať novú tému...

en: Add a New Color...
sk: Pridať novú farbu...

en: Add a New Emblem...
sk: Pridať nový emblém...

en: Add a New Pattern...
sk: Pridať novú vzorku...

en: Add a New Site:
sk: Pridať nový server:

en: Add a bookmark for the current location to this menu
sk: Pridá záložku pre aktuálne umiestnenie do tohoto menu

en: Add new...
sk: Pridať nové...

en: Add or remove sets of links by clicking on the checkboxes below.
sk: Pridajte alebo odstráňte sady odkazov kliknutím na zaškrtávacích tlačidlách.

en: Adjust your user environment
sk: Prispôsobte si svoje prostredie

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu. Choosing a script from the menu will run that script with any selected items as input.
sk: Všetky spustiteľné súbory v tomto priečinku sa objavia v menu Skripty. Vybraním skriptu z menu ho spustíte s vybranými položkami ako vstupom.

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu. Choosing a script from the menu will run that script.
    
    When executed from a local folder, scripts will be passed the selected file names. When executed from a remote folder (e.g. a folder showing web or ftp content), scripts will be passed no parameters.
    
    In all cases, the following environment variables will be set by Nautilus, which the scripts may use:
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files (only if local)
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files
    
    NAUTILUS_SCRIPT_CURRENT_URI: URI for current location
    
    NAUTILUS_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: position and size of current window
sk: Všetky spustiteľné súbory v tomto priečinky budú zobrazené v menu Skripty. Vybraním skriptu z menu ho spustíte.
    
    Keď bude spustený v lokálnom priečinku, skriptu budú predané mená vybraných súborov. Pri spustení na vzdialenom priečinku (napr. priečinku na WWW alebo FTP serveri), skript nedostane žiadne parametre.
    
    V každom prípade budú nastavené tieto premenné prostredia, ktoré môže skript používať:
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: cesty k vybraným súborom oddelené koncom riadku (len pre lokálne súbory)
    
    NAUTILUS_SCRIPT_SELECTED_URIS: URI vybraných súborov oddelené koncom riadku
    
    NAUTILUS_SCRIPT_CURRENT_URI: URI aktuálneho miesta
    
    NAUTILUS_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: pozícia a veľkosť aktuálneho okna

en: Alternative
sk: Alternatíva

en: Always
sk: Vždy

en: Always list folders before files
sk: Vždy uvádzať v zozname priečinky pre súbormi

en: An Eggplant variation of the Crux theme.
sk: Eggplant variácia témy Crux.

en: An _Application...
sk: _Aplikácia...

en: An error occurred while loading this search's contents: %s
sk: Nastala chyba pri načítavaní výsledku hľadania: %s

en: An invalid drag type was used.
sk: Použitý neplatný typ ťahania.

en: Anime
sk: Zvieratá

en: Apparition
sk: Zhmotnenie

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Applications
sk: Aplikácie

en: Arabic
sk: Arabská

en: Arabic (IBM-864)
sk: Arabská (IBM-864)

en: Arabic (ISO-8859-6)
sk: Arabská (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
sk: Arabská (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
sk: Arabská (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (Windows-1256)
sk: Arabská (Windows-1256)

en: Are you sure you want Nautilus to forget which locations you have visited?
sk: Naozaj chcete aby Nautilus zabudol, ktoré miesta ste navštívili?

en: Are you sure you want to forget history? If you do, you will be doomed to repeat it.
sk: Naozaj chcete zabudnúť históriu? Ak áno, budete ju musieť nabudúce ručne obnoviť.

en: Are you sure you want to permanently delete "%s" from the Trash?
sk: Naozaj chcete úplne odstrániť "%s" z Odpadkov?

en: Are you sure you want to permanently delete "%s"?
sk: Naozaj chcete úplne odstrániť "%s"?

en: Are you sure you want to permanently delete all of the items in the Trash?
sk: Naozaj chcete navždy odstrániť všetky položky v Odpadkoch?

en: Are you sure you want to permanently delete the %d selected items from the Trash?
sk: Naozaj chcete úplne odstrániť %d vybraných položiek z Odpadkov?

en: Are you sure you want to permanently delete the %d selected items?
sk: Naozaj chcete úplne odstrániť %d vybraných položiek?

en: Armenian (ARMSCII-8)
sk: Arménska (ARMSCII-8)

en: Artist
sk: Autor

en: Ask before emptying the Trash or deleting files
sk: Pýtať sa pred odstránením položiek z Odpadkov alebo odstránením súborov

en: Ask each time
sk: Vždy sa pýtať

en: Authors
sk: Autori

en: Auto-detected Volume
sk: Automaticky detekovaný disk

en: Avantgarde
sk: Avantgarda

en: Back
sk: Dozadu

en: Background
sk: Pozadie

en: Backgrounds and Emblems
sk: Pozadia a emblémy

en: Ballad
sk: Balada

en: Baltic
sk: Pobaltská

en: Baltic (ISO-8859-13)
sk: Pobaltská (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
sk: Pobaltská (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
sk: Pobaltská (Windows-1257)

en: Basic
sk: Základné

en: Bit Rate
sk: Bitová kvalita

en: Black
sk: Čierna

en: Blue Ridge
sk: Modrá brázda

en: Blue Rough
sk: Drsná modrá

en: Blue Type
sk: Modrý typ

en: Bookmark for Nonexistent Location
sk: Záložka pre neexistujúce miesto

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: BritPop
sk: Britský pop

en: Broken Link
sk: Neplatný odkaz

en: Browse available software
sk: Zoznam dostupného softvéru

en: Brushed Metal
sk: Leštený kov

en: Bubble Gum
sk: Žuvačková

en: Built-in Bookmarks
sk: Zabudované záložky

en: Burlap
sk: Plátno

en: By Emblems
sk: podľa Emblémov

en: By Modification Date
sk: podľa Dátumu zmeny

en: By Modification _Date
sk: podľa dátumu _zmeny

en: By Name
sk: podľa Mena

en: By Size
sk: podľa Veľkosti

en: By Type
sk: podľa Typu

en: By _Emblems
sk: podľa _emblémov

en: By _Name
sk: podľa _mena

en: By _Size
sk: podľa _veľkosti

en: By _Type
sk: podľa _typu

en: CD Digital Audio
sk: Zvukové CD

en: CD-ROM Drive
sk: Mechanika CD-ROM

en: CDROM Volume
sk: Disk CDROM

en: C_lear Text
sk: Vy_mazať text

en: Cabaret
sk: Kabaret

en: Camouflage
sk: Kamufláž

en: Can't Change Trash Location
sk: Nie je možné zmeniť umiestnenie Odpadkov

en: Can't Copy Into Self
sk: Nie je možné kopírovať do seba samého

en: Can't Copy Over Self
sk: Nie je možné kopírovať do seba samého

en: Can't Copy Trash
sk: Nie je možné kopírovať Odpadky

en: Can't Copy to Trash
sk: Nie je možné kopírovať do Odpadkov

en: Can't Display Location
sk: Nie je možné zobraziť miesto

en: Can't Move Into Self
sk: Nie je možný presun

en: Can't Open Location
sk: Nie je možné zobraziť miesto

en: Can't Play Remote Files
sk: Nie je možné prehrať vzdialené súbory.

en: Can't Read Folder
sk: Nie je možné prečítať priečinok

en: Can't create nautilus-launcher-applet!
sk: Nie je možné vytvoriť aplet nautilus-launcher-applet!

en: Can't create nautilus-preferences-applet!
sk: Nie je možné vytvoriť aplet nautilus-preferences-applet!

en: Can't delete current theme
sk: Nie je možné zmazať aktuálnu tému

en: Can't execute remote links
sk: Nie je možné vykonať vzdialené odkazy

en: Can't find description even for "x-directory/normal". This probably means that your gnome-vfs.keys file is in the wrong place or isn't being found for some other reason.
sk: Nie je možné nájsť popis ani pre "x-directory/normal". To asi znamená, že súbor gnome-vfs.keys nie je na správnom mieste alebo z nejakého iného dôvodu sa nedá nájsť.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel Group Change?
sk: Zrušiť zmenu skupiny?

en: Cancel Open?
sk: Zrušiť otvorenie?

en: Cancel Owner Change?
sk: Zrušiť zmenu vlastníka?

en: Cancel Remove
sk: Zrušiť odstránenie

en: Cancel Rename?
sk: Zrušiť premenovanie?

en: Cancel Showing Properties Window?
sk: Zrušiť zobrazovanie okna s vlastnosťami?

en: Caveat
sk: Výstraha

en: Celtic
sk: Keltská

en: Celtic (ISO-8859-14)
sk: Keltská (ISO-8859-14)

en: Central European
sk: Stredoeurópska

en: Central European (IBM-852)
sk: Stredoeurópska (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
sk: Stredoeurópska (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
sk: Stredoeurópska (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
sk: Stredoeurópska (Windows-1250)

en: Certified
sk: Overené

en: Chalk
sk: Krieda

en: Chamber Music
sk: Komorná hudba

en: Change Desktop Background
sk: Zmeniť pozadie plochy

en: Change systemwide settings (affects all users)
sk: Zmena systémového nastavenia (pre všetkých používateľov)

en: Change the visibility of this window's location bar
sk: Zmení viditeľnosť pruhu umiestnenia tohoto okna

en: Change the visibility of this window's sidebar
sk: Zmení viditeľnosť bočného panelu tohoto okna

en: Change the visibility of this window's status bar
sk: Zmení viditeľnosť stavového riadku tohoto okna

en: Change the visibility of this window's toolbar
sk: Zmení viditeľnosť panelu nástrojov tohto okna

en: Changing group
sk: Mením skupinu

en: Changing owner
sk: Mením vlastníka

en: Chanson
sk: Šansón

en: Charcoal
sk: Drevené uhlie

en: Charset Encoding
sk: Znaková sada

en: Checking Your Internet Connection
sk: Overujem pripojenie na Internet

en: Chinese
sk: Čínska

en: Chinese Simplified (GB2312)
sk: Zjednodušená čínska (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
sk: Zjednodušená čínska (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
sk: Zjednodušená čínske (HZ)

en: Chinese Traditional (Big5)
sk: Tradičná čínska (Big5)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
sk: Tradičná čínska (EUC-TW)

en: Choose
sk: Vybrať

en: Choose Your User Level
sk: Vyberte používateľskú úroveň

en: Choose a program with which to open the selected item
sk: Vyberte program, ktorým chcete otvoriť vybranú položku

en: Choose a view for "%s".
sk: Vyberte pohľad pre "%s".

en: Choose a view for the current location, or modify the set of views
sk: Vyberte pohľad pre aktuálne umiestnenie alebo zmeňte pohľady

en: Choose an application with which to open "%s".
sk: Vyberte aplikáciu, ktorou chcete otvoriť "%s".

en: Choose another application with which to open the selected item
sk: Vyberte iný program, ktorým chcete otvoriť vybranú položku

en: Choose another viewer with which to view the selected item
sk: Vyberte iný program, ktorým chcete zobraziť vybranú položku

en: Choose the order for information to appear beneath icon names.
    More information appears as you zoom in closer
sk: Vyberte poradie, v akom sa budú zobrazovať informácie pod menami ikon.
    Ďalšie informácie sa zobrazia pri priblížení.

en: Chorus
sk: Zbor

en: Christian Rap
sk: Kresťanský rap

en: Christian Rock
sk: Kresťanský rock

en: Classic Rock
sk: Klasický rock

en: Classical
sk: Klasická

en: Clean Up by Name
sk: Vyčistiť podľa mena

en: Clear Text
sk: Vymazať text

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
sk: Vymaže obsah menu Prejsť a zoznamy Dopredu/Dozadu

en: Click Behavior
sk: Chovanie pri kliknutí

en: Click Finish to launch Nautilus. You'll start with a
    window showing your home folder.
    
    We hope you enjoy Nautilus!
sk: Stlačte Dokončiť pre spustenie Nautilusu. Otvorí sa
    okno pre váš domovský priečinok.
    
    Dúfame, že sa vám bude Nautilus páčiť!

en: Click Finish to launch Nautilus. You'll start with two
    Nautilus windows: one shows your home folder, and the
    other tells you about Eazel's services that make the life
    of a %s user easier.
    
    We hope you enjoy Nautilus!
sk: Stlačte Dokončiť pre spustenie Nautilusu. Otvoria sa
    dve okná: jedno pre váš domovský priečinok a jedno,
    ktoré vás bude informovať o službách firmy Eazel,
    ktoré vám spríjemnia používanie systému %s.
    
    Dúfame, že sa vám bude Nautilus páčiť!

en: Click on a color to remove it
sk: Kliknutím na farbu ju odstránite

en: Click on a pattern to remove it
sk: Kliknutím na vzorku ju odstránite

en: Click on a theme to change the appearance of Nautilus.
sk: Kliknutím na tému zmeníte vzhľad programu Nautilus.

en: Click on a theme to remove it.
sk: Kliknutím na tému ju odstránite.

en: Click on an emblem to remove it
sk: Kliknutím na emblém ho odstránite

en: Close
sk: Zavrieť

en: Close _All Windows
sk: Zavrieť _všetky okná

en: Close all Nautilus windows
sk: Zatvorí všetky okná programu Nautilus

en: Close this window
sk: Zavrieť toto okno

en: Club
sk: Klubová

en: Color name:
sk: Meno farby:

en: Color value:
sk: Hodnota farby:

en: Colors
sk: Farby

en: Colors:
sk: Farby:

en: Comedy
sk: Komédia

en: Computer
sk: Počítač

en: Concrete
sk: Hmota

en: Configuration Files
sk: Konfiguračné súbory

en: Configure network services (web server, DNS server, etc.)
sk: Nastavenie sieťových služieb (web server, DNS server, apod.)

en: Conflict while copying
sk: Konflikt pri kopírovaní

en: Contemporary Christian
sk: Súčasná kresťanská

en: Content Loser
sk: Zábudlivec obsahu

en: Content Loser Viewer
sk: Zábudlivec obsahu

en: Content searches are not available
sk: Hľadanie obsahu nie je k dispozícii

en: Contents:
sk: Obsah:

en: Conventions
sk: Konvencie

en: Copy Files
sk: Kopírovať súbory

en: Copy Text
sk: Kopírovať text

en: Copy the selected text to the clipboard
sk: Kopíruje vybraný text do schránky

en: Copying
sk: Kopírujem

en: Copying files
sk: Kopírujem súbory

en: Cork
sk: Korok

en: Couldn't Create Required Folder
sk: Nie je možné vytvoriť požadovaný priečinok

en: Couldn't Create Required Folders
sk: Nie je možné vytvoriť požadované priečinky

en: Couldn't add theme
sk: Nie je možné pridať tému

en: Couldn't change the group of "%s" because it is on a read-only disk
sk: Nie je možné zmeniť skupinu pre "%s", pretože je na disku pripojenom iba pre čítanie.

en: Couldn't change the name of "%s" because it is on a read-only disk
sk: Nie je možné zmeniť meno  "%s", pretože je na disku pripojenom len pre čítanie.

en: Couldn't change the owner of "%s" because it is on a read-only disk
sk: Nie je možné zmeniť vlastníka pre "%s", pretože je na disku pripojenom iba pre čítanie.

en: Couldn't change the permissions of "%s" because it is on a read-only disk
sk: Nie je možné zmeniť práva pre "%s", pretože je na disku pripojenom iba pre čítanie.

en: Couldn't delete pattern
sk: Nie je možné odstrániť vzorku

en: Couldn't display "%s", because Nautilus cannot determine what type of file it is.
sk: Nie je možné zobraziť "%s", pretože Nautilus nie je schopný určiť typ súboru.

en: Couldn't display "%s", because Nautilus cannot handle %s: locations.
sk: Nie je možné zobraziť "%s", pretože Nautilus nie je schopný pracovať s miestami %s:.

en: Couldn't display "%s", because access was denied.
sk: Nie je možné zobraziť "%s", pretože bol prístup odmietnutý.

en: Couldn't display "%s", because no host "%s" could be found. Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
sk: Nie je možné zobraziť "%s", pretože hostiteľ "%s" nebol nájdený. Overte, či ste správne zadali meno a máte správne nastavené proxy.

en: Couldn't display "%s", because the attempt to log in failed.
sk: Nie je možné zobraziť "%s", pretože pokus o prihlásenie zlyhal.

en: Couldn't display "%s", because the host name was empty. Check that your proxy settings are correct.
sk: Nie je možné zobraziť "%s", pretože meno hostiteľa je prázdne. Overte, že máte správne nastavené proxy.

en: Couldn't find "%s". Please check the spelling and try again.
sk: Nie je možné nájsť "%s". Prosím, overte zadaný text a skúste to znovu.

en: Couldn't install color
sk: Nie je možné nainštalovať farbu

en: Couldn't install emblem
sk: Nie je možné nainštalovať emblém

en: Couldn't install pattern
sk: Nie je možné nainštalovať vzorku

en: Couldn't install theme
sk: Nie je možné nainštalovať tému

en: Couldn't load %s
sk: Nie je možné načítať %s

en: Couldn't remove theme
sk: Nie je možné odstrániť tému

en: Countertop
sk: Naopak

en: Create a New Color:
sk: Vytvoriť novú farbu:

en: Create a New Emblem:
sk: Vytvoriť nový emblém:

en: Create a new empty folder inside this folder
sk: Vytvorí nový prázdny priečinok v tomto priečinku

en: Create a symbolic link for each selected item
sk: Vytvorí symbolický odkaz pre každú vybranú položku

en: Create the initial window with the given geometry.
sk: Vytvoriť počiatočné okno s danou geometriou.

en: Creating Properties window
sk: Vytváram okno Vlastnosti

en: Creating links to files
sk: Vytváram odkazy na súbory

en: Croatian (MacCroatian)
sk: Chorvátska (MacCroatian)

en: Crux-Teal
sk: Crux-Modrozelená

en: Cu_t File
sk: Vystri_hnúť súbor

en: Cu_t Files
sk: Vystri_hnúť súbory

en: Cult
sk: Kultová

en: Cut Files
sk: Vystrihnúť súbory

en: Cut Text
sk: Vystrihnúť text

en: Cut _Text
sk: Vystrihnúť _text

en: Cut the selected text to the clipboard
sk: Vystrihne vybraný text do schránky

en: Cyrillic
sk: Azbuka

en: Cyrillic (IBM-855)
sk: Azbuka (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
sk: Azbuka (ISO-8895-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
sk: Azbuka (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
sk: Azbuka (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
sk: Azbuka (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (IBM-866)
sk: Azbuka/Ruská (IBM-866)

en: Cyrillic/Russian (KOI8-R)
sk: Azbuka/Ruská (KOI8-R)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
sk: Azbuka/Ukrajinská (KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (MacUkrainian)
sk: Azbuka/Ukrajinská (MacUkrainian)

en: DVD Volume
sk: Disk DVD

en: Dance
sk: Tanečná

en: Danger
sk: Nebezpečné

en: Danube
sk: Dunaj

en: Dark Cork
sk: Tmavý korok

en: Dark GNOME
sk: Tmavé GNOME

en: Date Modified
sk: Dátum zmeny

en: De_lete
sk: O_dstrániť

en: De_lete...
sk: O_dstrániť...

en: Decoding Update...
sk: Dekódujem aktualizáciu...

en: Deep Teal
sk: Tmavá modrozelená

en: Default
sk: Štandard

en: Default View
sk: Štandardný pohľad

en: Default non-smooth font:
sk: Štandardné hrubé písmo:

en: Default smooth font:
sk: Štandardné hladké písmo:

en: Default zoom level:
sk: Štandardná lupa:

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Delete From Trash?
sk: Odstrániť z Odpadkov?

en: Delete Immediately?
sk: Odstrániť okamžite?

en: Delete Trash Contents?
sk: Odstrániť Odpadky?

en: Delete all items in the Trash
sk: Odstráni všetky položky v Odpadkoch

en: Delete all selected items permanently
sk: Odstrániť úplne všetky vybrané položky

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
sk: Odstráni každú vybranú položku bez presunu do Odpadkov

en: Delete from _Trash
sk: Odstrániť z _Odpadkov

en: Delete from _Trash...
sk: Odstrániť z _Odpadkov...

en: Delete?
sk: Odstrániť?

en: Deleting
sk: Odstraňujem

en: Deleting files
sk: Odstraňujem súbory

en: Desktop
sk: Plocha

en: Development
sk: Vývoj

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Disks
sk: Disky

en: Display
sk: Displej

en: Display %s tab in sidebar
sk: Zobraziť záložku %s v bočnom paneli

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
sk: Zobrazí okno, ktoré umožňuje upraviť záložky v tomto menu

en: Display credits for the creators of Nautilus
sk: Zobrazí zoznam tvorcov programu Nautilus

en: Display files when they are clicked
sk: Zobraziť súbory pri kliknutí

en: Display icons in the opposite order
sk: Zobraziť ikony v opačnom poradí

en: Display location bar in new windows
sk: Zobraziť panel umiestnenia v nových oknách

en: Display on-line help for Nautilus
sk: Zobrazí on-line pomocníka pre Nautilus

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
sk: Zobrazí vzorky, farby a emblémy, ktoré je možné použiť pre prispôsobenie vzhľadu

en: Display quick reference pages for Nautilus
sk: Zobrazí rýchlu referenčnú príručku programu Nautilus

en: Display release notes for Nautilus
sk: Zobrazí poznámky Nautilusu

en: Display sidebar in new windows
sk: Zobraziť bočný panel v nových oknách

en: Display status bar in new windows
sk: Zobraziť stavový riadok v nových oknách

en: Display the latest contents of the current location
sk: Zobrazí najnovší obsah aktuálneho miesta

en: Display this location with "%s"
sk: Zobraziť toto umiestneni pomocou "%s"

en: Display toolbar in new windows
sk: Zobraziť nástrojový panel v nových oknách

en: Distinguished
sk: Fantastické

en: Do not manage the desktop (ignore the preference set in the preferences dialog).
sk: Nespravovať plochu (ignorovať nastavenie z dialógu)

en: Do you want to view these %d locations in separate windows?
sk: Chcete zobraziť týchto %d miest v samostatných oknách?

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Documents by Subject
sk: Dokumenty podľa predmetu

en: Don't include in the menu for "%s" items
sk: Nevložiť do menu pre položky "%s".

en: Don't include the built-in bookmarks in the Bookmarks menu
sk: Neuvádzať zabudované záložky v menu Záložky

en: Don't make thumbnails for files larger than:
sk: Nevytvárať miniatúry pre súbory väčšie ako:

en: Don't verify my connection or check for updates
sk: Neoveriť moje spojenie ani nekontrolovať aktualizácie

en: Done
sk: Hotovo

en: Dots
sk: Bodky

en: Downloading Nautilus updates...
sk: Sťahujem aktualizácie programu Nautilus...

en: Draft
sk: Návrh

en: Drag a color to an object to change it to that color
sk: Ťahajte farbu na objekt, ktorý chcete zmeniť

en: Drag a pattern tile to an object to change it
sk: Ťahajte vzorku na objekt, ktorý chcete zmeniť

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
sk: Ťahajte emblém na objekt, ktorý chcete zmeniť

en: Drag and Drop error
sk: Chyba "ťahaj a pusť"

en: Drag and drop is only supported to local file systems.
sk: "Ťahaj a pusť" je podporované iba na lokálnych systémoch súborov.

en: Drag to seek within track
sk: Ťahaním hľadajte v rámci stopy

en: Dream
sk: Snová

en: Drum & Bass
sk: Bicie a basa

en: Drum Solo
sk: Sólo na bicie

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Duplicate each selected item
sk: Vytvorí kópiu každej vybranej položky

en: Easy Listening
sk: Ľahká hudba

en: Eclipse
sk: Zatmenie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit various Nautilus preferences
sk: Upraví rôzne nastavenia Nautilu

en: Electronic
sk: Elektronická

en: Emblems
sk: Emblémy

en: Emblems:
sk: Emblémy:

en: Empty
sk: Vyprázdniť

en: Empty Trash
sk: Vyprázdniť odpadky

en: Empty Trash...
sk: Vyprázdniť odpadky...

en: Emptying the Trash
sk: Vyprázdňujem Odpadky

en: English (US-ASCII)
sk: Anglická (US-ASCII)

en: Enhanced DOS Volume
sk: Rozšírený disk DOS

en: Envy
sk: Závisť

en: Erase
sk: Zmazané

en: Error "%s" creating new folder.
sk: Chyba "%s" pri vytváraní nového priečinku.

en: Error "%s" while copying "%s".
    
    Would you like to continue?
sk: Chyba "%s" pri kopírovaní "%s".
    
    Chcete pokračovať?

en: Error "%s" while copying.
    
    Would you like to continue?
sk: Chyba "%s" pri kopírovaní.
    
    Chcete pokračovať?

en: Error "%s" while creating a link to "%s".
    
    Would you like to continue?
sk: Chyba "%s" pri vytváraní odkazu na "%s".
    
    Chcete pokračovať?

en: Error "%s" while deleting "%s".
    
    Would you like to continue?
sk: Chyba "%s" pri odstraňovaní "%s".
    
    Chcete pokračovať?

en: Error "%s" while deleting.
    
    Would you like to continue?
sk: Chyba "%s" pri odstraňovaní.
    
    Chcete pokračovať?

en: Error "%s" while linking.
    
    Would you like to continue?
sk: Chyba "%s" pri vytváraní odkazu.
    
    Chcete pokračovať?

en: Error "%s" while moving "%s".
    
    Would you like to continue?
sk: Chyba "%s" pri presune "%s".
    
    Chcete pokračovať?

en: Error "%s" while moving.
    
    Would you like to continue?
sk: Chyba "%s" pri presune.
    
    Chcete pokračovať?

en: Error Displaying Folder
sk: Chyba pri zobrazovaní priečinku

en: Error Setting Group
sk: Chyba pri nastavovaní skupiny

en: Error Setting Owner
sk: Chyba pri nastavovaní vlastníka

en: Error Setting Permissions
sk: Chyba pri nastavovaní práv

en: Error creating new folder
sk: Chyba pri vytváraní nového priečinku

en: Error creating new folder.
    
    There is no space on the destination.
sk: Chyba pri vytváraní nového priečinku.
    
    Nedostatok miesta.

en: Error creating new folder.
    
    You do not have permissions to write to the destination.
sk: Chyba pri vytváraní nového priečinku.
    
    Nemáte práva na zápis.

en: Error during search
sk: Chyba pri hľadaní

en: Error reading file index
sk: Chyba pri čítaní indexu súborov

en: Error while copying to "%s".
    
    The destination disk is read-only.
sk: Chyba pri kopírovaní do "%s".
    
    Cieľový disk je len na čítanie.

en: Error while copying to "%s".
    
    There is not enough space on the destination.
sk: Chyba pri kopírovaní do "%s".
    
    V cieli nie je dosť miesta.

en: Error while copying to "%s".
    
    You do not have permissions to write to this folder.
sk: Chyba pri kopírovaní do "%s".
    
    Nemáte právo zápisu do tohto priečinku.

en: Error while copying.
sk: Chyba pri kopírovaní.

en: Error while copying.
    
    "%s" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
sk: Chyba pri kopírovaní.
    
    "%s" nie je možné skopírovať, pretože nemáte právo ho čítať.

en: Error while creating link in "%s".
    
    There is not enough space on the destination.
sk: Chyba pri vytváraní odkazu v "%s".
    
    V cieli nie je dosť miesta.

en: Error while creating links in "%s".
    
    The destination disk is read-only.
sk: Chyba pri vytváraní odkazov v "%s".
    
    Cieľový disk je len na čítanie.

en: Error while creating links in "%s".
    
    You do not have permissions to write to this folder.
sk: Chyba pri vytváraní odkazov v "%s".
    
    Nemáte právo zápisu do tohto priečinku.

en: Error while deleting.
sk: Chyba pri odstraňovaní.

en: Error while deleting.
    
    "%s" cannot be deleted because it is on a read-only disk.
sk: Chyba pri odstraňovaní.
    
    "%s" nie je možné odstrániť, pretože je na disku len na čítanie.

en: Error while deleting.
    
    "%s" cannot be deleted because you do not have permissions to modify its parent folder.
sk: Chyba pri odstraňovaní.
    
    "%s" nie je možné odstrániť, pretože nemáte právo meniť jeho rodičovský priečinok.

en: Error while linking.
sk: Chyba pri vytváraní odkazu.

en: Error while moving items to "%s".
    
    The destination disk is read-only.
sk: Chyba pri presune položiek do "%s".
    
    Cieľový disk je len na čítanie.

en: Error while moving items to "%s".
    
    You do not have permissions to write to this folder.
sk: Chyba pri presune položiek do "%s".
    
    Nemáte právo zápisu do tohto priečinku.

en: Error while moving to "%s".
    
    There is not enough space on the destination.
sk: Chyba pri presune do "%s".
    
    V cieli nie je dosť miesta.

en: Error while moving.
sk: Chyba pri presune.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved because it is on a read-only disk.
sk: Chyba pri presune.
    
    "%s" nie je možné presunúť, pretože je na disku len pre čítanie.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved because you do not have permissions to change it or its parent folder.
sk: Chyba pri presune.
    
    "%s" nie je možné presunúť, pretože nemáte právo meniť jeho rodičovský priečinok.

en: Error while moving.
    
    "%s" cannot be moved to the Trash because you do not have permissions to change it or its parent folder.
sk: Chyba pri presune.
    
    "%s" nie je možné presunúť do Odpadkov, pretože nemáte právo ho zmeniť alebo zmeniť jeho rodičovský priečinok.

en: Ethnic
sk: Etno

en: Every indexed file on your computer matches the criteria you selected. You can check the spelling on your selections or add more criteria to narrow your results.
sk: Každý indexovaný súbor na vašom systéme odpovedá vašemu kritériu. Overte zadanie alebo pridajte ďalšie kritéria pre zúženie výsledkov.

en: Executable Text Files
sk: Spustiteľné textové súbory

en: Execute
sk: Spustenie

en: Execute files when they are clicked
sk: Spustiť súbory pri kliknutí

en: Existence of this file indicates that the Nautilus configuration druid
    has been presented.
    
    You can manually erase this file to present the druid again.
sk: Existencia tohto súboru naznačuje, že sprievodca nastavením pre Nautilus
    už bol spustený.
    
    Môžete ručne odstrániť tento súbor a tak znovu umožniť spustenie
    sprievodcu.

en: Ext2 Linux Volume
sk: Disk Linux ext2

en: Ext3 Linux Volume
sk: Disk Linux ext3

en: F_onts
sk: _Písma

en: Factory for Nautilus component adapter factories
sk: Vytváracie rozhranie pre vytváracie rozhranie pre komponentové adaptéry Nautilus

en: Factory for Nautilus component adapter factories
sk: Vytváracie rozhranie pre vytváracie rozhranie pre komponentové adaptéry Nautilus

en: Factory for Nautilus shell and file manager
sk: Vytváracie rozhranie pre shell Nautilus a správcu súborov

en: Factory for annotation view
sk: Vytváracie rozhranie pre pohľad Poznámky

en: Factory for hardware view
sk: Vytváracie rozhranie pre hardwarový pohľad

en: Factory for history views
sk: Vytváracie rozhranie pre pohľady História

en: Factory for music view
sk: Vytváracie rozhranie pre hudobný pohľad

en: Factory for news view
sk: Vytváracie rozhranie pre pohľad noviniek

en: Factory for objects that wrap ordinary Bonobo Controls or Embeddables to look like Nautilus Views
sk: Vytváracie rozhranie pre objekty, ktoré obaľujú štandardné objekty Bonobo Control alebo Embedable, aby vyzerali ako pohľady Nautilu

en: Factory for text view
sk: Vytváracie rozhranie pre textový pohľad

en: Fast searches are not available
sk: Rýchle hľadanie nie je k dispozícii

en: Fast searches are not enabled on your computer
sk: Rýchle hľadanie nie je povolené na vašom počítači

en: Favorite
sk: Obľúbené

en: Favorite applications
sk: Obľúbené aplikácie

en: Favorites
sk: Obľúbené

en: Fewer Options
sk: Menej možností

en: Fibers
sk: Vlákna

en: Figure %d
sk: Obrázok %d

en: Figure %s
sk: Obrázok %s

en: File "%s" already exists.
    
    Would you like to replace it?
sk: Súbor "%s" už existuje.
    
    Chcete ho nahradiť?

en: File Group:
sk: Skupina súboru:

en: File Owner:
sk: Vlastník súboru:

en: File Types and Programs
sk: Typy súborov a programy

en: File too large
sk: Súbor príliš veľký

en: Files copied:
sk: Skopírovaných súborov:

en: Files deleted:
sk: Odstránených súborov:

en: Files linked:
sk: Vytvorených odkazov:

en: Files moved:
sk: Presunuté súbory:

en: Files thrown out:
sk: Vyhodených súborov:

en: Find
sk: Nájsť

en: Find Them!
sk: Nájsť ich!

en: Find cannot open your file system index.  Your index may be missing or corrupt.  You can create a new index by running "medusa-indexd" as root on the command line.
sk: Hľadanie nemohlo otvoriť index vášho systému súborov. Buď chýba, alebo je poškodený. Nový index môžete vytvoriť spustením príkazu "medusa-indexd" ako root.

en: Find:
sk: Nájsť:

en: Finished
sk: Dokončené

en: Finishing Creating Links...
sk: Dokončujem vytvorenie odkazov...

en: Finishing Move...
sk: Dokončujem presun...

en: Fire Engine
sk: Požiarnici

en: Floppy
sk: Disketa

en: Floral
sk: Kvety

en: Folklore
sk: Folklór

en: Font size at default zoom level:
sk: Veľkosť písma pri štandardnej lupe:

en: Font:
sk: Písmo:

en: Fonts
sk: Písma

en: For users who are comfortable with GNOME and %s,
    but don't describe themselves as ``technical.''
sk: Pre netechnických používateľov, ktorí poznajú
    prostredie GNOME a %s, ale nepovažujú sa
    za odborníkov.

en: For users who have GNOME and %s experience, and
    like to see every detail of the operating system.
sk: Pre používateľov, ktorí poznajú GNOME a %s
    a chcú vedieť každý detail operačného systému.

en: For users who have no previous experience with GNOME
    and %s.
sk: Pre používateľov, ktorý sa ešte nikdy nestretli s GNOME
    a systémom %s.

en: For_get History
sk: Za_budnúť históriu

en: Forget
sk: Zabudnúť

en: Forget History?
sk: Zabudnúť históriu?

en: Forward
sk: Dopredu

en: Fossil
sk: Fosílie

en: From:
sk: Z:

en: GConf error:
      %s
sk: Chyba GConf:
      %s

en: GConf error:
      %s
    All further errors shown only on terminal
sk: Chyba GConf:
      %s
    Všetky ďalšie chyby budú zobrazené len v termináli

en: GEOMETRY
sk: GEOMETRIA

en: GMC to Nautilus Transition
sk: Prechod od GMC k Nautilusu

en: GNOME Documentation
sk: Dokumentácia GNOME

en: Game
sk: Hra

en: Games
sk: Hry

en: Generic Image Viewer
sk: Všeobecný prehliadač obrázkov

en: Generic image control factory
sk: Vytváracie rozhranie pre všeobecné prvok obrázkov

en: Go There
sk: Prejsť na

en: Go To:
sk: Prejsť na:

en: Go to Nonexistent Location
sk: Prejsť na neexistujúce miesto

en: Go to the Start Here folder
sk: Prejsť do priečinku Začať tu

en: Go to the home location
sk: Prejsť domov

en: Go to the location specified by this bookmark
sk: Prejsť na miesto definované touto záložkou

en: Go to the next visited location
sk: Prejsť na nasledujúce navštívené miesto

en: Go to the previous visited location
sk: Prejsť na predchádzajúce navštívené miesto

en: Go up to the location that contains the displayed location
sk: Prejsť o úroveň vyššie na miesto, ktoré obsahuje toto miesto

en: Gothic
sk: Gotická

en: Gothic Rock
sk: Gotický rock

en: Granite
sk: Žula

en: Greek
sk: Grécka

en: Greek (ISO-8859-7)
sk: Grécka (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
sk: Grécka (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
sk: Grécka (Windows-1253)

en: Green Weave
sk: Zelená vlna

en: Group:
sk: Skupina:

en: HTTP Proxy Settings
sk: Nastavenie proxy HTTP

en: Hardware Device Volume
sk: Hardvérový disk

en: Hardware Overview
sk: Prehľad hardware

en: Hardware Viewer
sk: Prehliadač hardvéru

en: Hardware view
sk: Hardvérový pohľad

en: Hebrew
sk: Hebrejská

en: Hebrew (IBM-862)
sk: Hebrejská (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
sk: Hebrejská (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
sk: Hebrejská (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (Windows-1255)
sk: Hebrejská (Windows-1255)

en: Help
sk: Pomocník

en: Help Navigation Tree
sk: Navigačný strom pomocníka

en: Help sidebar panel
sk: Pomocník pre bočný panel

en: Hide Location _Bar
sk: Skryť pruh _umiestnenia

en: Hide St_atus Bar
sk: Skryť _stavový riadok

en: Hide _Sidebar
sk: Skryť _bočný panel

en: Hide _Toolbar
sk: Skryť panel _nástrojov

en: History
sk: História

en: History sidebar panel
sk: Panel histórie pre bočný panel

en: History sidebar panel for Nautilus
sk: Panel histórie pre bočný panel Nautilu

en: Home
sk: Domov

en: Home Directory
sk: Domovský priečinok

en: Humour
sk: Humorná

en: I could not initialize Bonobo
sk: Nie je možné inicializovať Bonobo

en: IMAGE
sk: OBRÁZOK

en: ISO 9660 Volume
sk: Disk ISO 9660

en: Ice
sk: Ľad

en: Icelandic (MacIcelandic)
sk: Islandská (MacIcelandic)

en: Icon & List Views
sk: Ikony a zoznamy

en: Icon Captions
sk: Titulky ikon

en: Icon View
sk: Pohľad ikony

en: Icon View Defaults
sk: Štandardný pohľad Ikony

en: Icons
sk: Ikony

en: Icons Viewer
sk: Pohľad Ikony

en: If you have been using the GNOME Midnight Commander
    these settings move your desktop icons to Nautilus and
    make Nautilus the default desktop.
sk: Ak ste používali program GNOME Midnight Commander
    toto nastavenie presunie vaše ikony z plochy do Nautilusu
    a nastavia Nautilus ako štandardnú plochu.

en: If you would like to enable fast searches, you can edit the file %s as root. Setting the enabled flag to "yes" will turn medusa services on.
    To start indexing and search services right away, you should also run the following commands as root:
    
    medusa-indexd
    medusa-searchd
    
    Fast searches will not be available until an initial index of your files has been created.  This may take a long time.
sk: Ak chcete povoliť rýchle hľadanie, môžete upraviť súbor %s ako root. Nastavením prepínača na "yes", zapnete službu medusa.
    Pre okamžité spustenie služieb indexácie a hľadania by ste mali tiež spustiť tieto príkazy ako root:
    
    medusa-indexd
    medusa-searchd
    
    Kým nebude vytvorený index vašich súborov, nebude rýchle hľadanie dostupné. To ale môže dosť dlho trvať.

en: Image
sk: Obrázok

en: Image Viewer
sk: Prehliadač obrázkov

en: Image:
sk: Obrázok:

en: Images Only
sk: Len obrázky

en: Important
sk: Dôležité

en: Include a Delete command that bypasses Trash
sk: Ponúkať príkaz Odstrániť, ktorý nepoužíva Odpadky

en: Include in the menu for "%s" items
sk: Vložiť do menu pre položky "%s".

en: Include in the menu just for "%s"
sk: Vložiť do menu len pre "%s".

en: Indexed searches are not available
sk: Hľadanie pomocou indexov nie je k dispozícii

en: Indexing Status
sk: Stav indexácie

en: Indexing is %d%% complete.
sk: Indexácia je hotová z %d%%

en: Instrumental
sk: Inštrumentálna

en: Instrumental Pop
sk: Inštrumentálny pop

en: Instrumental Rock
sk: Inštrumentálny rock

en: Internal use only
sk: Len pre interné použitie

en: Introductory Documents
sk: Dokumenty pre začiatočníkov

en: Invalid RSS URL
sk: Neplatné URL pre RSS.

en: Is in the menu for "%s" items.
sk: Je v menu pre položky "%s".

en: Is in the menu for "%s".
sk: Je v menu pre "%s".

en: Is in the menu for all "%s" items.
sk: Je v menu pre všetky položky "%s".

en: Is not in the menu for "%s" items.
sk: Nie je v menu pre položky "%s".

en: Is the default for "%s" items.
sk: Je štandardné pre položky "%s".

en: Is the default for "%s".
sk: Je štandardné pre "%s".

en: Is the default for all "%s" items.
sk: Je štandardné pre všetky položky "%s".

en: Items %s
sk: Položky %s

en: Items containing "medusa" in their names and that are folders
sk: Položky obsahujúce "medusa" v svojich menách a sú priečinky

en: Items containing "stuff" in their names
sk: Položky obsahujúce "informáciu" v svojich menách

en: Items containing "stuff" in their names and that are regular files
sk: Položky obsahujúce "informáciu" v svojich menách a sú to normálne súbory

en: Items containing "stuff" in their names, that are regular files and smaller than 2000 bytes
sk: Normálne súbory obsahujúce "informáciu" v svojich menách a sú menšie ako 2000 bajtov

en: Items that are regular files
sk: Položky sú normálne súbory

en: JFS Volume
sk: Disk JFS

en: Japanese
sk: Japonská

en: Japanese (EUC-JP)
sk: Japonská (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
sk: Japonská (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
sk: Japonská (Shift_JIS)

en: Keep icons sorted by emblems in rows
sk: Udržiavať ikony zoradené podľa emblémov v riadkoch

en: Keep icons sorted by modification date in rows
sk: Udržiavať ikony zoradené podľa dátum zmeny v riadkoch

en: Keep icons sorted by name in rows
sk: Udržiavať ikony zoradené podľa mena v riadkoch

en: Keep icons sorted by size in rows
sk: Udržiavať ikony zoradené podľa veľkosti v riadkoch

en: Keep icons sorted by type in rows
sk: Udržiavať ikony zoradené podľa typu v riadkoch

en: Kernel Routines
sk: Služby jadra

en: Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Keyword:
sk: Kľúčové slovo:

en: Kill Content Loser
sk: Zabiť Zábudlivca obsahu

en: Kill Sidebar Loser
sk: Zabiť Zábudlivca pre bočný panel

en: Kill the Loser content view
sk: Zabiť pohľad zábudlivca obsahu

en: Kill the Loser sidebar panel
sk: Zabije Zábudlivca pre bočný panel

en: Korean (EUC-KR)
sk: Kórejská (EUC-KR)

en: Last Changed:
sk: Posledná zmena:

en: Latin
sk: Latinská

en: Launch Nautilus when GNOME starts up.
sk: Spúšťať Nautilus pri štarte sedenia GNOME.

en: Lay Out Items
sk: Rozloženie položiek

en: Lay Out Items:
sk: Rozloženie položiek:

en: Leaf
sk: List

en: Leave icons wherever they are dropped
sk: Nechať ikony tam, kde budú pustené

en: Legal Notice
sk: Zákonná poznámka

en: Lemon
sk: Citrón

en: Library Functions
sk: Funkcie z knižnice

en: Link Target:
sk: Cieľ odkazu:

en: Link sets
sk: Sady odkazov

en: Linking
sk: Vytváram odkaz

en: Linux Documentation Project
sk: Linux Dokumentačný projekt

en: Linux Resources
sk: Zdroje pre Linux

en: List
sk: Zoznam

en: List View
sk: Pohľad zoznam

en: List View Defaults
sk: Štandard pohľadu Zoznam

en: List Viewer
sk: Pohľad zoznam

en: Loading %s
sk: Načítavam %s

en: Local Files Only
sk: Len lokálne súbory

en: Local Images Only
sk: Len lokálne obrázky

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Location:
sk: Umiestnenie:

en: Look Up Selected Text in Dictionary
sk: Nájsť vybraný text v slovníku

en: Look up the selected text in the Merriam-Webster dictionary
sk: Nájde vybraný text v slovníku Merriam-Webster

en: MIME Type:
sk: Typ MIME:

en: MIME type
sk: typ MIME

en: MSDOS Volume
sk: Disk MSDOS

en: Mailing list where you can send feedback about Nautilus
sk: Konferencia, kam je možné poslať komentáre o programe Nautilus

en: Make Folder Appearance Details Public
sk: Detaily vzhľadu priečinku sú verejné

en: Make Link
sk: Vytvoriť odkaz

en: Make _Link
sk: Vytvoriť _odkaz

en: Make _Links
sk: Vytvoriť _odkazy

en: Make the selected icon stretchable
sk: Urobiť vybranú ikonu rozťahovateľnou

en: Manila Paper
sk: Manilský papier

en: Manual
sk: Manuálové stránky UNIX

en: Manually
sk: Ručne

en: Maximum items per site
sk: Maximálny počet položiek pre server

en: Maximum number of items displayed per site
sk: Maximálny počet zobrazených položiek pre každý server

en: Meditative
sk: Meditatívna

en: Medusa, the application that performs searches, cannot be found on your system.  If you have compiled nautilus yourself, you will need to install a copy of medusa and recompile nautilus.  (A copy of Medusa may be available at ftp://ftp.gnome.org)
    If you are using a packaged version of Nautilus, fast searching is not available.
sk: Medusa, aplikáciu, ktorá vykonáva hľadanie, nie je možné nájsť. Ak ste prekladali Nautilus sami, budete musieť nainštalovať program medusa a znovu preložiť Nautilus. (Kópia programu medusa je k dispozícii na ftp://ftp.gnome.org)
    Ak používate predpripravenú verziu Nautilusu, rýchle hľadanie nie je k dispozícii.

en: Merengue
sk: Merenga

en: Minix Volume
sk: Disk minix

en: Missing Site Name Error
sk: Chýbajúce meno serveru

en: Missing URL Error
sk: Chýbajúce URL

en: Modified:
sk: Zmenený:

en: Modify "%s"
sk: Zmeniť "%s"

en: Modify...
sk: Zmeniť...

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
sk: Pon, 00. Okt 0000 o 12:00

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
sk: Pod, 00. Okt 0000 o 12:00

en: More Options
sk: Viac možností

en: More Than One Image
sk: Viac ako jeden obrázok

en: Mount Error
sk: Chyba pripojenia

en: Mount or unmount disks
sk: Pripojí alebo odpojí disky

en: Move each selected item to the Trash
sk: Presunie každú vybranú položku do Odpadkov

en: Move existing desktop icons to the Nautilus desktop.
sk: Preniesť existujúce ikony plochy na plochu Nautilusu.

en: Move or copy files previously selected by a Cut Files or Copy Files command
sk: Presunie alebo skopíruje súbory vybrané predcházajúcim príkazom Vystrihnúť súbory alebo Kopírovať súbory

en: Move to Trash
sk: Presunúť do Odpadkov

en: Move to _Trash
sk: Presunúť do _Odpadkov

en: Moving
sk: Presúvam

en: Moving files
sk: Presúvam súbory

en: Moving files to the Trash
sk: Presúvam súbory do Odpadkov

en: Mozilla Nautilus view
sk: Mozilla pre Nautilus

en: Mozilla Nautilus view factory
sk: Vytváracie rozhranie pre pohľad Mozilla pre Nautilus

en: Mozilla content view component
sk: Komponent pre pohľad Mozilla

en: Mozilla content view component's factory
sk: Vytváracie rozhranie pre komponent pohľadu Mozilla

en: Mud
sk: Blato

en: Music
sk: Hudba

en: Music Viewer
sk: Hudobný pohľad

en: Music view
sk: Hudobný pohľad

en: Music view factory
sk: Vytváracie rozhranie pre hudobný pohľad

en: Musical
sk: Muzikál

en: NFS Network Volume
sk: Sieťový disk NFS

en: Name
sk: Meno

en: National Folk
sk: Národný folk

en: Nautilus Content Loser
sk: Zábudlivec obsahu pre Nautilus

en: Nautilus File Manager and Graphic Shell
sk: Správca súborov a grafický shell Nautilus

en: Nautilus First Time Setup
sk: Počiatočné nastavenie programu Nautilus

en: Nautilus Image Viewer
sk: Prehliadač obrázkov pre Nautilus

en: Nautilus Image viewer factory
sk: Vytváracie rozhranie pre Prehliadač obrázkov pre Nautilus

en: Nautilus JavaScript Warning
sk: Varovanie pre JavaScript

en: Nautilus Quick _Reference
sk: Rýchla _referenčná príručka Nautilusu

en: Nautilus Release _Notes
sk: Po_známky Nautilusu

en: Nautilus Sample view
sk: Ukážkový pohľad pre Nautilus

en: Nautilus Sample view factory
sk: Vytváracie rozhranie pre Ukážkový pohľad pre Nautilus

en: Nautilus Sidebar Loser
sk: Zábudlivec pre bočný panel pre Nautilus

en: Nautilus Themes
sk: Témy Nautilus

en: Nautilus Tree sidebar panel
sk: Bočný panel Strom pre Nautilus

en: Nautilus Tree view
sk: Stromový pohľad pre Nautilus

en: Nautilus User _Manual
sk: _Používateľský manuál Nautilusu

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from OAF when attempting to locate the factory.Killing oafd and restarting Nautilus may help fix the problem.
sk: Nautilus nie je momentálne možné používať kvôli neočakávanej chybe od OAF pri pokuse nájsť vytváracie rozhranie. Zabitím oafd a reštartom Nautilus by mohlo pomôcť problém vyriešiť.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from OAF when attempting to locate the shell object. Killing oafd and restarting Nautilus may help fix the problem.
sk: Nautilus nie je momentálne možné používať kvôli neočakávanej chybe od OAF pri pokuse nájsť objekt shellu. Zabitím oafd a reštartom Nautilus by mohlo pomôcť problém vyriešiť.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error from OAF when attempting to register the file manager view server.
sk: Nautilus nie je momentálne možné používať kvôli neočakávanej chybe od OAF pri pokuse zaregistrovať server pre pohľady správcu súborov.

en: Nautilus can't be used now, due to an unexpected error.
sk: Nautilus nie je momentálne možné používať kvôli neočakávanej chybe.

en: Nautilus can't be used now. Running the command "nautilus-clean.sh -x" from the console may fix the problem. If not, you can try rebooting the computer or installing Nautilus again.
sk: Nautilus nie je momentálne možné používať. Skúste spustiť z konzole príkaz "nautilus-clean.sh -x". Ak to nepomôže, skúste reštart počítača alebo novú inštaláciu Nautilusu.

en: Nautilus can't be used now. Running the command "nautilus-clean.sh -x" from the console may fix the problem. If not, you can try rebooting the computer or installing Nautilus again.
    
    OAF couldn't locate the Nautilus_shell.oaf file. One cause of this seems to be an LD_LIBRARY_PATH that does not include the oaf library's directory. Another possible cause would be bad install with a missing Nautilus_Shell.oaf file.
    
    Running "nautilus-clean.sh -x" will kill all OAF and GConf processes, which may be needed by other applications.
    
    Sometimes killing oafd and gconfd fixes the problem, but we don't know why.
    
    We have also seen this error when a faulty version of oaf was installed.
sk: Nautilus nie je momentálne možné používať. Skúste spustiť z konzole príkaz "nautilus-clean.sh -x". Ak to nepomôže, skúste reštart počítača alebo novú inštaláciu Nautilusu.
    
    OAF nemôže nájsť súbor Nautilus_Shell.oaf. Jedným z typických dôvodov je LD_LIBRARY_PATH, ktorá neobsahuje priečinok knižníc OAF. Iný dôvod by mohol byť nesprávna inštalácia bez súboru Nautilus_Shell.oaf.
    
    Spustením "nautilus-clean.sh -x" zabijete všetky procesy OAF a GConf, ktoré možno používajú iné aplikácie.
    
    Niekedy pomôže zabiť oafd a gconfd, ale nevieme prečo.
    
    S touto chybou sme sa stretli aj pri použití chybnej verzie oaf.

en: Nautilus cannot display "%s".
sk: Nautilus nemôže zobraziť "%s".

en: Nautilus component adapter factory
sk: Vytváracie rozhranie pre komponentové adaptéry Nautilus

en: Nautilus content loser component's factory
sk: Vytváracie rozhranie pre komponent Zábudlivec obsahu pre Nautilus

en: Nautilus content loser factory
sk: Vytváracie rozhranie pre Zábudlivca obsahu pre Nautilus

en: Nautilus content view that fails on command
sk: Pohľad pre Nautilus, ktorý zlyhá pri príkazoch

en: Nautilus could not create the following required folders:
    
    %s
    
    Before running Nautilus, please create these folders, or set permissions such that Nautilus can create them.
sk: Nautilus nemohol vytvoriť tieto požadované priečinky:
    
    "%s"
    
    Pred spustením Nautilusu vytvorte tento priečinok, alebo nastavte práva tak, aby ho Nautilus mohol vytvoriť.

en: Nautilus could not create the required folder "%s". Before running Nautilus, please create this folder, or set permissions such that Nautilus can create it.
sk: Nautilus nemohol vytvoriť požadovaný priečinok "%s". Pred spustením Nautilusu vytvorte tento priečinok, alebo nastavte práva tak, aby ho Nautilus mohol vytvoriť.

en: Nautilus factory
sk: Vytváracie rozhranie pre Nautilus

en: Nautilus file manager component that shows a scrollable list
sk: Komponent správca súborov, ktorý zobrazuje posuvný zoznam.

en: Nautilus file manager component that shows a scrollable list for search results
sk: Komponent správca súborov, ktorý zobrazuje posuvný zoznam pre výsledky hľadania.

en: Nautilus file manager component that shows a two-dimensional icon space
sk: Komponent správca súborov, ktorý zobrazuje dvojrozmerný priestor ikon.

en: Nautilus file manager component that shows icons on the desktop
sk: Komponent Správca súborov Nautilus, ktorý zobrazuje ikony na ploche

en: Nautilus file manager desktop icon view
sk: Pohľad správcu súborov na ikony plochy

en: Nautilus file manager icon view
sk: Pohľad správcu súborov na ikony

en: Nautilus file manager list view
sk: Pohľad správcu súborov ako zoznam

en: Nautilus file manager search results list view
sk: Pohľad správcu súborov ako zoznam výsledkov hľadania

en: Nautilus found more search results than it can display. Some matching items will not be displayed.
sk: Nautilus našiel viac položiek, ako je schopný zobraziť. Niektoré položky nebudú zobrazené.

en: Nautilus has no installed viewer capable of displaying "%s".
sk: Nautilus nemá nainštalovaný žiadny program schopný zobraziť "%s".

en: Nautilus is a graphical shell
    for GNOME that makes it
    easy to manage your files
    and the rest of your system.
sk: Nautilus je grafické
    rozhranie pre GNOME,
    ktoré zjednodušuje
    správu vašich súborov
     a celého systému.

en: Nautilus is searching your disks for trash folders.
sk: Nautilus hľadá na disku priečinky s Odpadkami.

en: Nautilus metafile factory
sk: Vytváracie rozhranie pre meta-súbory pre Nautilus

en: Nautilus shell operations that can be done from subsequent command-line invocations
sk: Operácie shellu Nautilus, ktoré je možné neskôr vykonať z príkazového riadku.

en: Nautilus sidebar loser component's factory
sk: Vytváracie rozhranie pre komponent Zábudlivec pre bočný panel pre Nautilus

en: Nautilus sidebar loser factory
sk: Vytváracie rozhranie Zábudlivca pre bočný panel pre Nautilus

en: Nautilus sidebar view that fails on command
sk: Pohľad pre bočný panel Nautilu, ktorý zlyhá pri príkazoch

en: Nautilus was unable to mount the floppy drive. The floppy is probably in a format that cannot be mounted.
sk: Nautilus nemohol pripojiť disketovú mechaniku. Disketa asi obsahuje systém súborov, ktorý sa nedá pripojiť.

en: Nautilus was unable to mount the floppy drive. There is probably no floppy in the drive.
sk: Nautilus nemohol pripojiť disketovú mechaniku. Možno v nej nie je disketa.

en: Nautilus was unable to mount the selected floppy drive.
sk: Nautilus nemohol pripojiť vybranú disketovú mechaniku.

en: Nautilus was unable to mount the selected volume.
sk: Nautilus nemohol pripojiť vybraný disk.

en: Nautilus was unable to mount the selected volume. The volume is probably in a format that cannot be mounted.
sk: Nautilus nemohol pripojiť vybraný disk. Disk asi obsahuje systém súborov, ktorý sa nedá pripojiť.

en: Nautilus was unable to mount the volume. There is probably no media in the device.
sk: Nautilus nemohol pripojiť disk. Možno v ňom nie je médium.

en: Nautilus was unable to unmount the selected volume.
sk: Nautilus nemohol odpojiť vybraný disk.

en: Nautilus...
        Is a great file manager for the GNOME desktop.
        Provides a simple intuitive way to access Internet services.
        Is an extensible framework for GNOME developers.
        Provides a powerful delivery platform for service providers.
    
    Click Next to begin customizing your Nautilus environment.
sk: Nautilus...
        Je fantastický správca súborov pre prostredie GNOME.
        Poskytuje intuitívny prístup k službám na Internete.
        Je rozšíriteľný framework pre vývojárov GNOME.
        Poskytuje výkonnú platformu pre poskytovateľov služieb.
    
    Stlačením Nasledujúci začnite prispôsobenie vášho prostredia Nautilus.

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Never
sk: Nikdy

en: New
sk: Nové

en: New Folder
sk: Nový priečinok

en: New Terminal
sk: Nový terminál

en: New Wave
sk: Nová vlna

en: New Window
sk: Nové okno

en: New _Window
sk: Nové _okno

en: News
sk: Novinky

en: News Panel
sk: Panel noviniek

en: News and Media
sk: Správy a médiá

en: News sidebar panel
sk: Panel Novinky pre bočný panel

en: News sidebar panel fetches and displays RSS feeds
sk: Panel Novinky pre bočný panel sťahuje a zobrazuje zdroje RSS

en: Next
sk: Nasledujúca

en: No Applications Available
sk: Žiadne aplikácie nie sú k dispozícii

en: No Update Available... Press Next to Continue.
sk: Aktualizácia nie je k dispozícii. Pre pokračovanie stlačte Nasledujúci.

en: No Viewers Available
sk: Prehliadače nie sú k dispozícii

en: No applications are available for "%s".
sk: Pre "%s" nie je k dispozícii žiadna aplikácia

en: No description available for the "%s" theme
sk: Pre tému "%s" nie je k dispozícii žiadny popis

en: No description found for mime type "%s" (file is "%s"), please tell the gnome-vfs mailing list.
sk: Pre typ MIME "%s" (súbor je "%s") nebol nájdený žiadny popis. Oznámte to v konferencii gnome-vfs.

en: No matches.
sk: Nič nenájdené.

en: No proxy server required.
sk: Proxy server nie je potrebný.

en: No viewers are available for "%s".
sk: Pre "%s" nie je k dispozícii žiadny pohľad.

en: Noise
sk: Hluk

en: Nordic (ISO-8859-10)
sk: Severská (ISO-8859-10)

en: Normal Size
sk: Normálna veľkosť

en: Not an Image
sk: Nie je obrázok

en: Notes
sk: Poznámky

en: Notes sidebar panel
sk: Panel Poznámky pre bočný panel

en: Notes sidebar panel for Nautilus
sk: Panel poznámok pre bočný panel Nautilu

en: Number View:
sk: Číselný pohľad:

en: Numbers
sk: Čísla

en: Ocean Strips
sk: Vodné pruhy

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
sk: 00. Okt 0000 o 00:00

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
sk: 00. Okt 0000, 12:00

en: Oh No
sk: Ach nie

en: Once a day your files and text content are indexed so your searches are fast.
sk: Raz za deň sú vaše súbory a ich obsah indexované, takže hľadanie je rýchle.

en: Once a day your files and text content are indexed so your searches are fast.  Your files are currently being indexed.
sk: Raz za deň sú vaše súbory a ich obsah indexované, takže hľadanie je rýchle. Momentálne prebieha indexácia vašich súborov.

en: One of the sidebar panels encountered an error and can't continue. Unfortunately I couldn't tell which one.
sk: Jeden z bočných panelov narazil na chybu a nie je schopný pokračovať v činnosti. Bohužiaľ, nie je možné povedať, ktorý.

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
sk: Vytvárať okná Nautilus len pre explicitne zadané URI.

en: Open
sk: Otvoriť

en: Open %d Windows?
sk: Otvoriť %d okien?

en: Open Scripts Folder
sk: Otvoriť priečinok skriptov

en: Open Wit_h
sk: Otvoriť _pomocou

en: Open With
sk: Otvoriť s

en: Open _in %d New Windows
sk: Otvoriť _v %d nových oknách

en: Open _in New Window
sk: Otvoriť v _novom okne

en: Open _in This Window
sk: Otvoriť v _tomto okne

en: Open a new GNOME terminal window
sk: Otvorí nové okno s GNOME terminálom

en: Open another Nautilus window for the displayed location
sk: Otvorí ďalšie okno pre zobrazené miesto

en: Open each file or folder in a separate window
sk: Otvoriť každý súbor alebo priečinok v samostatnom okne

en: Open each selected item in a new window
sk: Otvorí každú vybranú položku v novom okne

en: Open in New Window
sk: Otvoriť v novom okne

en: Open the selected item in this window
sk: Otvorí vybranú položku v tomto okne

en: Open with %s
sk: Otvoriť s %s

en: Open with Other
sk: Otvoriť iným

en: Open with...
sk: Otvoriť s...

en: Opening "%s"
sk: Otváram "%s"

en: Opening New Windows
sk: Otvárať nové okná

en: Orange
sk: Pomaranč

en: Other
sk: Iná

en: Other Application...
sk: Iná aplikácia...

en: Other Viewer...
sk: Iný program pre zobrazenie...

en: Other _Application...
sk: Iná _aplikácia...

en: Other _Viewer...
sk: Iný program pre _zobrazenie...

en: Others:
sk: Ostatní:

en: Owner:
sk: Vlastník:

en: PREFACE
sk: ÚVOD

en: Pale Blue
sk: Bledomodrá

en: Password:
sk: Heslo:

en: Paste Files
sk: Vložiť text

en: Paste Text
sk: Vložiť text

en: Paste the text stored on the clipboard
sk: Vloží text uložený v schránke

en: Patterns
sk: Vzorky

en: Patterns:
sk: Vzorky:

en: Pause
sk: Pauza

en: Perform a quick set of self-check tests.
sk: Vykonať rýchlu sadu testov.

en: Permissions
sk: Práva

en: Personal
sk: Osobné

en: Play
sk: Hrať

en: Portals
sk: Portály

en: Power Ballad
sk: Power Balada

en: Pranks
sk: Triky

en: Preferences
sk: Nastavenie

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste Files command
sk: Pripraviť vybrané súbory pre kopírovanie príkazom Vložiť súbory

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste Files command
sk: Pripraviť vybrané súbory pre presun príkazom Vložiť súbory

en: Preparing To Copy...
sk: Pripravujem kopírovanie...

en: Preparing To Move...
sk: Pripravujem presun...

en: Preparing to Create Links...
sk: Pripravujem vytvorenie odkazov...

en: Preparing to Delete files...
sk: Pripravujem odstránenie súborov...

en: Preparing to Empty the Trash...
sk: Pripravujem vyprázdnenie Odpadkov...

en: Preparing to Move to Trash...
sk: Pripravujem presun do Odpadkov...

en: Preview Release %s: %s
sk: Ukážková verzia %s: %s

en: Preview Sound Files
sk: Ukážka zvukových súborov

en: Previous
sk: Predchádzajúca

en: Produces metafile objects for accessing Nautilus metadata
sk: Vytvorí objekty meta-súborov pre prístup k meta-údajom Nautilusu.

en: Programs
sk: Programy

en: Progressive Rock
sk: Progresívny rock

en: Proxy address:
sk: Adresa proxy:

en: Proxy requires a username and password:
sk: Proxy vyžaduje používateľské meno a heslo:

en: Psychedelic
sk: Psychedelická

en: Psychedelic Rock
sk: Psychedelický rock

en: Purple Marble
sk: Fialový mramor

en: Quit
sk: Koniec

en: Quit Nautilus.
sk: Ukončiť Nautilus.

en: R_emove Custom Image
sk: Odstrániť _vlastný obrázok

en: R_emove Custom Images
sk: Odstrániť _vlastné obrázky

en: Re_versed Order
sk: _Opačné poradie

en: Read
sk: Čítanie

en: Redo Edit
sk: Opakovať vrátenú úpravu

en: Redo Typing
sk: Opakovať vrátené Písanie

en: Redo the edit
sk: Opakovať vrátenú úpravu

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: ReiserFS Linux Volume
sk: Disk Linux ReiserFS

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Remove Custom Icon
sk: Odstrániť vlastnú ikonu

en: Remove Custom Images
sk: Odstrániť vlastné obrázky

en: Remove Site
sk: Odstrániť server

en: Remove Theme...
sk: Odstrániť tému...

en: Remove a Color...
sk: Odstrániť farbu...

en: Remove a Pattern...
sk: Odstrániť vzorku...

en: Remove a Site:
sk: Odstrániť server:

en: Remove an Emblem...
sk: Odstrániť emblém...

en: Remove any custom images from selected icons
sk: Odstráni všetky vlastné obrázky z vybraných ikon

en: Remove any custom pattern or color from the background of this location
sk: Odstráni všetky vlastné vzorky alebo farby z pozadia tohoto miesta

en: Remove any custom pattern or color from the desktop background
sk: Odstráni vlastné vzorky alebo farby z pozadia plochy

en: Remove the selected text without putting it on the clipboard
sk: Odstrániť vybraný text bez vloženia do schránky

en: Remove...
sk: Odstrániť...

en: Rename
sk: Premenovať

en: Rename selected icon
sk: Premenovať vybranú ikonu

en: Renaming "%s" to "%s".
sk: Premenovávam "%s" na "%s".

en: Renaming Error
sk: Chyba pri premenovaní

en: Replace
sk: Nahradiť

en: Replace All
sk: Nahradiť všetky

en: Report Profiling
sk: Oznámiť výsledky profilovania

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
sk: Popresúvať ikony tak, aby lepšie odpovedali oknu a zabránili prekrývaniu sa

en: Reset Background
sk: Štandardné pozadie

en: Reset Desktop Background
sk: Nastaviť štandardné pozadie

en: Reset Profiling
sk: Vyčistiť výsledky profilovania

en: Reset View to Match Preferences
sk: Návrat k nastaveniu pohľadu

en: Reset View to Match _Preferences
sk: Ná_vrat k nastaveniu pohľadu

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
sk: Návrat k triedeniu a úrovni lupy odpovedajúcim nastaveniu tohto pohľadu

en: Restart
sk: Znovuspustiť

en: Restart Nautilus.
sk: Reštartovať Nautilus.

en: Restore Icons' Original Sizes
sk: Obnoviť pôvodnú veľkosť ikony

en: Restore each selected icon to its original size
sk: Obnoví pre každú vybranú ikonu jej pôvodnú veľkosť

en: Restore the changed name
sk: Obnoviť zmenené meno

en: Restore the old name
sk: Obnoviť staré meno

en: Retry
sk: Znovu

en: Reveal each selected item in its original folder
sk: Ukázať každú vybranú položku v jej pôvodnom priečinku

en: Reveal in %d _New Windows
sk: Zobraziť v %d _nových oknách

en: Reveal in New Window
sk: Ukázať v novom okne

en: Reversed Order
sk: Opačné poradie

en: Rhythmic Soul
sk: Rytmický soul

en: Ridged Paper
sk: Kartón

en: Romanian (MacRomanian)
sk: Rumunská (MacRomanian)

en: Root Volume
sk: Koreňový disk

en: Rough Paper
sk: Hrubý papier

en: Ruby
sk: Rubín

en: Run
sk: Spustiť

en: Run "%s" on any selected items
sk: Spustiť "%s" na všetky vybrané položky

en: Run or Display?
sk: Spustiť alebo zobraziť?

en: Run or manage scripts from ~/Nautilus/scripts
sk: Spustí alebo upravuje skripty z ~/Nautilus/scripts

en: Sample
sk: Ukážka

en: Sample Viewer
sk: Ukážkový prehliadač

en: Sample content view component
sk: Komponent Ukážkového pohľadu

en: Sample content view component's factory
sk: Vytváracie rozhranie pre komponent Ukážkového pohľadu

en: Satire
sk: Satira

en: Scripts
sk: Skripty

en: Sea Foam
sk: Morská pena

en: Search
sk: Hľadanie

en: Search Complexity Options
sk: Nastavenie zložitosti hľadania

en: Search Engine Location
sk: Miesto pre prehľadávanie WWW

en: Search Engines
sk: Vyhľadávacie služby

en: Search Google for Selected Text
sk: Nájsť vybraný text pomocou Google

en: Search List
sk: Zoznam hľadania

en: Search Results
sk: Výsledky hľadania

en: Search Service Not Available
sk: Vyhľadávacia služba nie je k dispozícii

en: Search for files by file name and file properties
sk: Hľadať súbory podľa obsahu a vlastností

en: Search for files by file name only
sk: Hľadať súbory len podľa obsahu

en: Search for items that are too new
sk: Hľadanie položiek, ktoré sú príliš nové

en: Search results may not include items modified after %s, when your drive was last indexed.
sk: Výsledky hľadanie nemusia obsahovať položky zmenené po %s, keď bol vytváraný posledný index.

en: Search the World Wide Web
sk: Nájsť na WWW

en: Search this computer for files
sk: Nájsť súbory na tomto počítači

en: Searching Disks
sk: Prehľadávam disky

en: Searching Unavailable
sk: Hľadanie nie je k dispozícii

en: Searching is unavailable right now, because you either have no index, or the search service isn't running. Be sure that you have started the Medusa search service, and if you don't have an index, that the Medusa indexer is running.
sk: Momentálne nie je hľadanie k dispozícii, pretože buď nemáte index, alebo vyhľadávacia služba nefunguje. Overte, že ste spustili vyhľadávaciu službu Medusa a ak nemáte index, že beží indexačný program pre službu Medusa.

en: See
sk: Viď

en: See also
sk: Viď tiež

en: Select A Category:
sk: Vyberte kategóriu:

en: Select All
sk: Vybrať všetko

en: Select All Files
sk: Vybrať všetky súbory

en: Select Custom Icon...
sk: Vybrať vlastnú ikonu...

en: Select Sites
sk: Vybrať servery

en: Select Sites:
sk: Vyberte server:

en: Select _All
sk: Vybrať všetk_o

en: Select _All Files
sk: Vybrať vše_tky súbory

en: Select a color to add:
sk: Vyberte pridávanú farbu:

en: Select a theme folder to add as a new theme:
sk: Vyberte priečinok témy, ktorú chcete pridať ako novú tému:

en: Select all items in this window
sk: Vyberie všetky položky v tomto okne

en: Select all the text in a text field
sk: Vybrať celý text v textovom poli

en: Select an icon:
sk: Vyberte ikonu:

en: Select an image file for the album cover:
sk: Vyberte súbor s obrázkom pre obal albumu:

en: Select an image file for the new emblem:
sk: Vyberte súbor s obrázkom pre nový emblém:

en: Select an image file to add as a pattern:
sk: Vyberte súbor s obrázkom obsahujúci pridávanú vzorku:

en: Server Configuration
sk: Nastavenie serveru

en: Services
sk: Služby

en: Set Cover Image
sk: Nastaviť obrázok obalu

en: Shale
sk: Pieskovec

en: Show Count of Items in Folders
sk: Ukázať počet položiek v priečinkoch

en: Show Desktop
sk: Ukázať plochu

en: Show Indexing Status
sk: Ukázať stav indexovania

en: Show Location _Bar
sk: Zobraziť pruh u_miestnenia

en: Show Properties
sk: Zobraziť Vlastnosti

en: Show St_atus Bar
sk: Zobraziť _stavový riadok

en: Show Text in Icons
sk: Ukázať text v ikonách

en: Show Thumbnails for Image Files
sk: Ukázať miniatúry pre obrázky

en: Show Trash
sk: Zobraziť Odpadky

en: Show _Indexing Status
sk: Ukázať stav _indexovania

en: Show _Properties
sk: Zobraziť _Vlastnosti

en: Show _Sidebar
sk: Zobraziť _bočný panel

en: Show _Toolbar
sk: Zobraziť panel _nástrojov

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
sk: Zobrazí okno,ktoré umožní nastaviť vzorku alebo farbu pozadia plochy

en: Show backup files (file names end with "~")
sk: Ukázať súbory zálohy (mená súborov končiace "~")

en: Show hidden files (file names start with ".")
sk: Ukázať skryté súbory (mená súborov začínajúce ".")

en: Show only folders (no files) in the tree
sk: Ukázať iba priečinky (nie súbory) v strome

en: Show special flags in Properties window
sk: Ukázať špeciálne príznaky v okne Vlastnosti

en: Show status of indexing used when searching
sk: Pri hľadaní ukazovať stav použitého indexovania

en: Show the contents at the normal size
sk: Zobrazí obsah v normálnej veľkosti

en: Show the contents in less detail
sk: Zobrazí obsah s menej detailami

en: Show the contents in more detail
sk: Zobrazí obsah detailnejšie

en: Show the contents of the Trash
sk: Zobrazí obsah Odpadkov

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
sk: Ukáže priečinok obsahujúci skripty, ktoré sú v tomto menu

en: Show/Hide Options
sk: Ukázať/Skryť možnosti

en: Sidebar Loser
sk: Zábudlivec pre bočný panel

en: Sidebar Panel Failed
sk: Bočný panel zlyhal

en: Sidebar Panels
sk: Bočný panel

en: Silver
sk: Striebro

en: Site Name:
sk: Meno serveru:

en: Site RSS URL:
sk: URL pre RSS serveru:

en: Size
sk: Veľkosť

en: Size:
sk: Veľkosť:

en: Skip
sk: Preskočiť

en: Sky
sk: Obloha

en: Smooth Graphics
sk: Jemná grafika

en: Smoother Graphics
sk: Jemnejšia grafika

en: Snow Ridge
sk: Snehová brázda

en: Software
sk: Softvér

en: Solaris/BSD Volume
sk: Disk Solaris/BSD

en: Sonata
sk: Sonáta

en: Sorry, but "%s" is an existing keyword.  Please choose a different name for it.
sk: Ľutujem, ale "%s" je už existujúce kľúčové slovo. Prosím, vyberte iné meno.

en: Sorry, but "%s" is not a valid file name.
sk: Ľutujem, ale "%s" nie je platné meno súboru.

en: Sorry, but "%s" is not a valid theme folder.
sk: Ľutujem, ale "%s" nie je platné meno témy.

en: Sorry, but %s is too large for Nautilus to load all of it.
sk: Ľutujem, ale %s je príliš veľký, takže ho Nautilus nedokáže načítať celý.

en: Sorry, but '%s' is not a usable image file!
sk: Ľutujem, ale '%s' nie je použiteľný súbor s obrázkom!

en: Sorry, but '%s' is not a usable image file.
sk: Je mi ľúto, ale '%s' nie je použiteľný súbor s obrázkom.

en: Sorry, but emblem %s couldn't be deleted.
sk: Ľutujem, ale emblém %s nie je možné odstrániť.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
sk: Ľutujem, ale kľúčové slová pre emblémy môžu obsahovať iba písmená, medzery a číslice.

en: Sorry, but pattern %s couldn't be deleted.
sk: Ľutujem, ale vzorku %s nie je možné odstrániť.

en: Sorry, but that theme could not be removed!
sk: Ľutujem, ale tému nie je možné odstrániť!

en: Sorry, but the "%s" theme couldn't be installed.
sk: Ľutujem, ale "%s" nie je možné nainštalovať.

en: Sorry, but the Medusa search service is not available because it is not installed.
sk: Ľutujem, ale vyhľadávacia služba Medusa nie je k dispozícii, pretože nie je nainštalovaná.

en: Sorry, but the image at %s couldn't be installed as an emblem.
sk: Ľutujem, ale obrázok %s nie je možné nainštalovať ako emblém.

en: Sorry, but the medusa search service is not available.
sk: Ľutujem, ale vyhľadávacia služby medusa nie je k dispozícii.

en: Sorry, but the music view can't play non-local files yet.
sk: Je mi ľúto, ale pohľad Hudba nepodporuje prehrávanie vzdialených súborov.

en: Sorry, but the music view is unable to play back sound right now. Either another program is using or blocking the sound card, or your sound card is not configured properly. Try quitting any applications that may be blocking use of the sound card.
sk: Ľutujem, ale hudobný pohľad momentálne nemôže prehrávať hudbu. Buď iný program používa alebo blokuje zvukovú kartu alebo nie je vaša zvuková karta správne nastavená. Skúste ukončiť všetky aplikácie, ktoré by mohli blokovať použitie zvukovej karty.

en: Sorry, but the music view is unable to play back sound right now. This is because the Enable sound server startup setting in the Sound section of the Control Center is turned off.
sk: Ľutujem, ale hudobný pohľad momentálne nemôže prehrávať hudbu. To preto, že v Ovládacom centre v časti Zvuk je vypnuté spúšťanie zvukového serveru pri štarte

en: Sorry, but the pattern %s couldn't be installed.
sk: Ľutujem, ale vzorku %s nie je možné nainštalovať.

en: Sorry, but the specified url doesn't seem to be a valid RSS file!
sk: Ľutujem, ale zadané URL asi nie je platný RSS súbor!

en: Sorry, but there was an error reading %s.
sk: Je mi ľúto, ale nastala chyba pri čítaní %s.

en: Sorry, but you can't execute commands from a remote site due to security considerations.
sk: Ľutujem, ale nie je možné vykonávať príkazy zo vzdialených počítačov kvôli bezpečnosti.

en: Sorry, but you can't remove the current theme. Please change to another theme before removing this one.
sk: Ľutujem, ale nemôžete odstrániť aktuálnu tému. Prosím, zmeňte aktuálnu tému pred odstránením tej momentálnej.

en: Sorry, but you can't replace the reset image.
sk: Ľutujem, ale nie je možné nahradiť obrázok pre návrat k štandardu.

en: Sorry, but you did not supply a valid file name.
sk: Ľutujem, ale nezadali ste platné meno súboru.

en: Sorry, but you have not specified a URL for the site!
sk: Ľutujem, nezadali ste URL serveru!

en: Sorry, but you have not specified a name for the site!
sk: Ľutujem, nezadali ste meno pre server!

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
sk: Ľutujem, ale musíte zadať neprázdne kľúčové slovo pre nový emblém.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
sk: Ľutujem, musíte zadať neprázdne meno pre novú farbu.

en: Sorry, couldn't change the group of "%s".
sk: Ľutujem, nie je možné zmeniť skupinu pre "%s".

en: Sorry, couldn't change the owner of "%s".
sk: Ľutujem, nie je možné zmeniť vlastníka pre "%s".

en: Sorry, couldn't change the permissions of "%s".
sk: Ľutujem, nie je možné zmeniť práva pre "%s".

en: Sorry, couldn't display all the contents of "%s".
sk: Ľutujem, nie je možné zobraziť celý obsah "%s".

en: Sorry, couldn't rename "%s" to "%s".
sk: Ľutujem, nie je možné premenovať  "%s" na "%s".

en: Sort in reversed order
sk: Opačné poradie

en: Sorting Order
sk: Poradie triedenia

en: Sound Clip
sk: Zvukový klip

en: South European (ISO-8859-3)
sk: Juhoeurópska (ISO-8859-3)

en: Southern Rock
sk: Južanský rock

en: Space
sk: Priestor

en: Special
sk: Špeciálne

en: Special Flags:
sk: Špeciálne:

en: Speech
sk: Reč

en: Speed Tradeoffs
sk: Rýchlostné kompromisy

en: Start
sk: Spustiť

en: Start Here
sk: Začať tu

en: Start Profiling
sk: Spustiť profilovanie

en: Status
sk: Stav

en: Stop Profiling
sk: Zastaviť profilovanie

en: Stop loading this location
sk: Zastaví načítavanie tohoto miesta

en: Stretch Icon
sk: Roztiahnuť ikonu

en: Switch
sk: Prepnúť

en: Switch to Manual Layout?
sk: Prepnúť do ručného rozmiestnenia?

en: Symphonic Rock
sk: Symfonický rock

en: Symphony
sk: Symfónia

en: System Administration
sk: Systémová administrácia

en: System Calls
sk: Systémové volania

en: System Settings
sk: Systémové nastavenie

en: System Volume
sk: Systémový disk

en: Table %d.
sk: Tabuľka %d.

en: Table of Contents
sk: Obsah

en: Tabs
sk: Záložky

en: Tangerine
sk: Mandarínka

en: Text View:
sk: Textový pohľad:

en: Text Viewer
sk: Textový pohľad

en: Text view
sk: Textový pohľad

en: Text view factory
sk: Vytváracie rozhranie pre Textový pohľad

en: Thai (TIS-620)
sk: Thajská (TIS-620)

en: Thank you for your interest in Nautilus.
     
    As with any software under development, you should exercise caution when using Nautilus. We do not provide any guarantee that it will work properly, or assume any liability for your use of it.  Please use it at your own risk.
    
    Please write a mail to <nautilus-list@eazel.com> to provide feedback, comments, and suggestions.
sk: Ďakujeme, že sa zaujímate o Nautilus.
    
    Ako s každým softvérom, ktorý je stále vo vývoji, mali by ste si dávať pozor pri práci s Nautilom. Neposkytujeme žiadne záruky, že program bude správne fungovať, ani nepredpokladá žiadne povinnosti pri jeho používaní. Prosím, používajte ho na svoje vlastné nebezpečenstvo.
    
    Prosím, napíšte nám vaše pripomienky, námety a komentáre na adresu <nautilus-list@eazel.com>.

en: The %d selected items cannot be moved to the Trash. Do you want to delete them immediately?
sk: %d vybraných položiek nie je možné presunúť do Odpadkov. Chcete ich odstrániť úplne?

en: The %d selected items will be copied if you select the Paste Files command
sk: %d vybraných položiek bude skopírovaných, ak použijete príkaz Vložiť súbory

en: The %d selected items will be moved if you select the Paste Files command
sk: %d vybraných položiek bude presunutých, ak použijete príkaz Vložiť súbory

en: The %s sidebar panel encountered an error and can't continue. If this keeps happening, you might want to turn this panel off.
sk: Bočný panel %s zaznamenal chybu a nie je schopný pokračovať v činnosti. Ak sa to bude opakovať, možno budete chcieť tento panel vypnúť.

en: The %s view encountered an error and can't continue. You can choose another view or go to a different location.
sk: Pohľad %s zaznamenal chybu a nie je schopný pokračovať v činnosti. Môžete vybrať iný pohľad alebo prejsť na iné miesto.

en: The %s view encountered an error while starting up.
sk: Pohľad %s zaznamenal chybu pri spúštaní.

en: The Gimp
sk: Gimp

en: The News panel displays current headlines from your favorite websites.  Click the 'Select Sites' button to select the sites to display.
sk: Panel noviniek zobrazuje aktuálne titulky z vašich obľúbených serverov WWW. Kliknutím na tlačidlo 'Vybrať servery' si môžete vybrať, ktoré chcete zobrazovať.

en: The Trash must remain on the desktop.
sk: Priečinok Odpadky musí zostať na ploche.

en: The file that you dropped is not an image.  You can only use local images as custom icons.
sk: Súbor, ktorý ste pustili, nie je obrázok. Ako vlastné ikony môžete použiť iba lokálne obrázky.

en: The file that you dropped is not local.  You can only use local images as custom icons.
sk: Súbor, ktorý ste pustili, nie je lokálny. Ako vlastné ikony môžete použiť iba lokálne obrázky.

en: The folder "%s" contains more files than Nautilus can handle. Some files will not be displayed.
sk: Priečinok "%s" obsahuje viac súborov, než dokáže Nautilus spracovať. Niektoré súbory nebudú zobrazené.

en: The location "%s" does not exist. Do you want to remove any bookmarks with this location from your list?
sk: Umiestnenie "%s" neexistuje. Naozaj chcete odstrániť záložky s týmto miestom z vášho zoznamu?

en: The location "%s" no longer exists.
sk: Miesto "%s" už neexistuje.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
sk: Meno "%s" už je v tomto priečinku použité. Prosím, vyberte iné meno.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
sk: Meno "%s" nie je platné, pretože obsahuje znak "/". Prosím, použite iné meno.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
sk: Meno "%s" nie je platné. Prosím, vyberte iné meno.

en: The permissions of "%s" could not be determined.
sk: Práva pre "%s" nie je možné určiť.

en: The search you have selected is newer than the index on your system.  The search will return no results right now.  You can create a new  index by running "medusa-indexd" as root on the command line.
sk: Vybrali ste hľadanie, ktoré hľadá novšie položky, ako je váš index. Hľadanie momentálne nič nevráti. Nový index môžete vytvoriť spustením príkazu "medusa-indexd" ako root.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
sk: V priečinku nie je "%s". Možno bol práve presunutý alebo odstránený.

en: There is no index of your files right now.
sk: Pre vaše súbory momentálne neexistuje index.

en: There is nothing on the clipboard to paste.
sk: V schránke nie je nič na vloženie.

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave these items where you dropped them?
sk: Tento priečinok používa automatické rozmiestnenie. Chcete prepnúť do ručného rozmiestnenia a nechať tieto položky tam, kam ste ich umiestnili?

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave these items where you dropped them? This will clobber the stored manual layout.
sk: Tento priečinok používa automatické rozmiestnenie. Chcete prepnúť do ručného rozmiestnenia a nechať pustené položky tam, kam ste ich umiestnili? To rozhádže ručné rozmiestnenie.

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave this item where you dropped it?
sk: Tento priečinok používa automatické rozmiestnenie. Chcete prepnúť do ručného rozmiestnenia a nechať túto položku tam, kam ste ju umiestnili?

en: This folder uses automatic layout. Do you want to switch to manual layout and leave this item where you dropped it? This will clobber the stored manual layout.
sk: Tento priečinok používa automatické rozmiestnenie. Chcete prepnúť do ručného rozmiestnenia a nechať pustenú položku tam, kam ste ju umiestnili? To rozhádže ručné rozmiestnenie.

en: This is a placeholder for the CPU page.
sk: Sem patrí stránka pre procesor.

en: This is a placeholder for the IDE page.
sk: Sem patrí stránka pre IDE.

en: This is a placeholder for the RAM page.
sk: Sem patrí stránka pre pamäť.

en: This is a sample merged menu item
sk: Toto je vložená ukážková položka menu

en: This is a sample merged toolbar button
sk: Toto je vložené ukážkové tlačidlo panelu nástrojov

en: This is the default theme for Nautilus.
sk: Toto je štandardná téma pre Nautilus.

en: This link can't be used, because it has no target. Do you want to put this link in the Trash?
sk: Tento odkaz nie je možné použiť, pretože nemá cieľ. Chcete tento odkaz hodiť do Odpadkov?

en: This link can't be used, because its target "%s" doesn't exist. Do you want to put this link in the Trash?
sk: Tento odkaz nie je možné použiť, pretože jeho cieľ "%s" neexistuje. Chcete tento odkaz hodiť do Odpadkov?

en: This theme uses photo-realistic folders.
sk: Táto téma používa fotorealistické priečinky.

en: This will open %d separate windows. Are you sure you want to do this?
sk: Toto otvorí %d samostatných okien. Naozaj to chcete urobiť?

en: Throw Away
sk: Zahodiť

en: Tighter Layout
sk: Bližšie k sebe

en: Tighter _Layout
sk: _Bližšie k sebe

en: Time
sk: Čas

en: Title
sk: Titulok

en: To do a content search, Find requires an index of the content on your system.  No index is available right now.  You can create an index by running "medusa-indexd" as root on the command line.  Until a complete index is available, content searches cannot be performed.
sk: Pre hľadanie obsahu je treba index súborov na vašom systéme.  Momentálne takýto index nie je na vašom počítači k dispozícii. Vytvoriť ho môžete spustením príkazu "medusa-indexd" ako root. Kým nebude index k dispozícii, nebude možné hľadať podľa obsahu.

en: To do a content search, Find requires an index of the content on your system.  Your computer is currently creating that index.  Content searches will be available when the index is complete.
sk: Pre hľadanie obsahu je treba index súborov na vašom systéme.  Váš počítač tento index práve vytvára. Hľadanie obsahuje bude k dispozícii po dokončení indexu.

en: To do a content search, Find requires an index of the files on your system.  Find can't access your index right now.
sk: Pre hľadanie obsahu je treba index súborov na vašom systéme.  Momentálne tento index nie je dostupný.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system.  Find can't access your index right now so a slower search will be performed that doesn't use the index.
sk: Pre rýchle hľadanie je treba index súborov na vašom systéme.  Momentálne tento index nie je dostupný a preto sa bude hľadať pomalšie bez použitia indexu.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system.  No index is available right now. You can create an index by running "medusa-indexd" as root on the command line.  Until a complete index is available, searches will take several minutes.
sk: Pre rýchle hľadanie je treba index súborov na vašom systéme, ale ten nie je k dispozícii. Vytvoríte ho spustením príkazu "medusa-indexd" ako root. Kým bude index vytvorený, hľadanie môže trvať niekoľko minút.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system.  Your computer is currently creating that index.   Because Find cannot use an index, this search may take several minutes.
sk: Pre rýchle hľadanie je treba index súborov na vašom systéme.  Váš počítač tento index práve vytvára. Pretože nie je index možné používať, hľadanie môže trvať niekoľko minút.

en: To do a fast search, Find requires an index of the files on your system. Your system administrator has disabled fast search on your computer, so no index is available.
sk: Pre rýchle hľadanie je treba index súborov na vašom systéme. Administrátor vášho systému vypol indexáciu, takže momentálne nemáte index k dispozícii.

en: To verify your Internet connection and make sure you have
    the latest Nautilus updates, Nautilus will now connect to
    Eazel's web site. This will take seconds if your copy of
    Nautilus is recent; longer (but no more than a minute or two)
    if you need an update.
    
    If you know your computer uses a proxy connection, click
    Verify and Nautilus will use it.
sk: Pre overenie vášho pripojenia na Internet a overenie,
    že používate najnovšiu verziu Nautilusu, sa teraz
    Nautilus pokúsi pripojiť k web serveru firmy Eazel.
    To bude trvať niekoľko sekúnd v prípade, že používate
    najnovšiu verziu, alebo niekoľko minút, ak bude nutná
    aktualizácia.
    
    Ak viete, že váš počítač používate spojenie pomocou proxy,
    kliknite na Overiť a Nautilus použite proxy.

en: To:
sk: Do:

en: Toggle using a tighter layout scheme
sk: Prepnúť pomocou schémy pre zobrazenie bližšie k sebe

en: Too Many Files
sk: Príliš veľa súborov

en: Too Many Matches
sk: Príliš veľa odpovedajúcich

en: Track
sk: Stopa

en: Trailer
sk: Reklama

en: Trash
sk: Odpadky

en: Trash Behavior
sk: Chovanie Odpadkov

en: Tree
sk: Strom

en: Turkish
sk: Turecká

en: Turkish (IBM-857)
sk: Turecká (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
sk: Turecká (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
sk: Turecká (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
sk: Turecká (Windows-1254)

en: Type
sk: Typ

en: Type:
sk: Typ:

en: Unable to Play File
sk: Nie je možné prehrať súbor

en: Unable to replace file.
sk: Nepodarilo sa nahradiť súbor.

en: Undo Edit
sk: Vrátiť úpravu

en: Undo Typing
sk: Vrátiť späť Písanie

en: Undo the edit
sk: Vrátiť späť úpravu

en: Undo the last text change
sk: Vráti späť poslednú zmenu textu

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown GnomeVFSXferProgressStatus %d
sk: Neznámy GnomeVFSXferProgressStatus %d

en: Unmount Error
sk: Chyba odpojenia

en: Unmount Volume
sk: Odpojiť disk

en: Up
sk: Hore

en: Up to Table of Contents
sk: Hore do Obsahu

en: Update Complete. Click Next to Continue.
sk: Aktualizácia dokončená. Pre pokračovanie stlačte Nasledujúci.

en: Update Minutes
sk: Aktualizácia v minútach

en: Update frequency in minutes
sk: Frekvencia aktualizácie v minútach

en: Updating Nautilus...
sk: Aktualizujem Nautilus...

en: Uptime is %d days, %d hours, %d minutes
sk: Čas behu počítača je %d dní, %d hodín, %d minút

en: Urgent
sk: Naliehavé

en: Use "%s" to open the selected item
sk: Použiť "%s" pre otvorenie vybranej položky

en: Use Emacs-style keyboard shortcuts in text fields
sk: Použiť v textových poliach klávesové skratky v štýle Emacs

en: Use Google to search the web for the selected text
sk: Použije Google pre hľadanie vybraného textu na Webe

en: Use HTTP Proxy
sk: Použiť HTTP proxy

en: Use Nautilus to draw the desktop
sk: Použiť Nautilus pre kreslenie plochy

en: Use Nautilus to draw the desktop.
sk: Použiť Nautilus pre kreslenie plochy.

en: Use as default for "%s" items
sk: Použiť ako štandard pre položky "%s".

en: Use as default just for "%s"
sk: Použiť ako štandardné len pre "%s"

en: Use preferences appropriate for beginners
sk: Použiť nastavenie vhodné pre začiatočníkov

en: Use preferences appropriate for experts
sk: Použiť nastavenie vhodné pre expertov

en: Use preferences appropriate for most people
sk: Použiť nastavenie vhodné pre väčšinu ľudí

en: Use smoother (but slower) graphics
sk: Použiť jemnejšiu (ale pomalšiu) grafiku

en: Use the Courier Font
sk: Použiť písmo Courier

en: Use the Fixed Font
sk: Použiť písmo neproporcionálne písmo

en: Use the GTK System Font
sk: Použiť systémové písmo GTK

en: Use the Helvetica Font
sk: Použiť písmo Helvetica

en: Use the Lucida Font
sk: Použiť písmo Lucida

en: Use the Times Font
sk: Použiť písmo Times

en: Use this proxy server:
sk: Použiť tento proxy server:

en: Use tighter layout
sk: Rozložiť bližšie k sebe

en: Use your home folder as the desktop
sk: Použiť domovský priečinok ako desktop

en: User Defined
sk: Vlastná

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Uses manila folders and gray-green backgrounds.
sk: Používa manilové priečinky a šedozelené pozadie.

en: Verify my connection and check for updates
sk: Áno, overiť moje spojenie a skontrolovať aktualizácie

en: Verifying your Internet connection and checking for updates...
sk: Overujem vaše pripojenie na Internet a kontrolujem aktualizácie...

en: Vietnamese
sk: Vietnamská

en: Vietnamese (TCVN)
sk: Vietnamská (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
sk: Vietnamská (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
sk: Vietnamská (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
sk: Vietnamská (Windows-1258)

en: View Failed
sk: Zobrazenie zlyhalo

en: View Preferences
sk: Pohľad Nastavenie

en: View as %s
sk: Zobraziť ako %s

en: View as Content Loser
sk: Zobraziť ako Zábudlivca obsahu

en: View as Hardware
sk: Zobraziť ako hardvér

en: View as Icons
sk: Zobraziť ako ikony

en: View as Image
sk: Zobraziť ako obrázok

en: View as List
sk: Zobraziť ako zoznam

en: View as Music
sk: Zobraziť ako hudbu

en: View as Other
sk: Zobraziť ako Iné

en: View as Sample
sk: Zobraziť ako ukážku

en: View as Text
sk: Zobraziť ako text

en: View as Web Page
sk: Zobraziť ako WWW stránku

en: View as...
sk: Zobraziť ako...

en: View in Multiple Windows?
sk: Zobraziť vo viacerých oknách?

en: View new folders using:
sk: Zobraziť nové priečinky v:

en: View or modify the properties of each selected item
sk: Zobrazí alebo upraví vlastnosti každej vybranej položky

en: Violet
sk: Fialová

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
sk: Zobraziteľná hebrejská (ISO-8859-8)

en: Vocal
sk: Vokálne

en: Wavy White
sk: Vlniaca sa biela

en: We are having trouble making an external web connection.
    Sometimes, firewalls require you to specify a web proxy server.
    Fill in the name or port of your proxy server, if any, below.
sk: Pri pripojení na Internet nastali ťažkosti.
    Niekedy je nutné kvôli firewallom uviesť server pre WWW proxy.
    Ak chcete, vyplňte meno a port vášho proxy serveru.

en: We_b Search
sk: Nájsť na _WWW

en: Web Page
sk: WWW stránka

en: Web Page Viewer
sk: Prehliadač WWW stránok

en: Web Proxy Configuration
sk: Nastavenie proxy pre WWW

en: Web Search
sk: Nájsť na WWW

en: Web Services
sk: Služby WWW

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
sk: Streda, 00. septembra 0000 o 12:00

en: Welcome to Nautilus
sk: Víta vás Nautilus

en: Western
sk: Západná

en: Western (IBM-850)
sk: Západná (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
sk: Západná (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
sk: Západná (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
sk: Západná (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
sk: Západná (Windows-1252)

en: When Fast Search is enabled, Find creates an index to speed up searches.  Fast searching is not enabled on your computer, so you do not have an index right now.
sk: Keď je rýchle hľadanie zapnuté, je vytvorený index, ktorý zrýchľuje hľadanie. Rýchle hľadanie na vašom počítači nie je zapnuté, takže momentálne nemáte k dispozícii index.

en: Where
sk: Umiestnenie

en: White
sk: Biela

en: White Ribs
sk: Biele pruhy

en: Windows & Desktop
sk: Okná a plocha

en: Windows NT Volume
sk: Disk Windows NT

en: Windows Shared Volume
sk: Zdieľaný disk Windows

en: Windows VFAT Volume
sk: Disk Windows VFAT

en: Write
sk: Zápis

en: XFS Linux Volume
sk: Disk Linux XFS

en: XIAFS Volume
sk: Disk XIAFS

en: Xenix Volume
sk: Disk Xenix

en: You are about to run Nautilus as root.
    
    As root, you can damage your system if you are not careful, and
    Nautilus will not stop you from doing it.
sk: Spustili ste Nautilus ako root.
    
    Ako root, môžete poškodiť váš systém, ak si nedáte pozor, a
    Nautilus vám v tom nebude brániť.

en: You are not the owner, so you can't change these permissions.
sk: Nie ste vlastník, takže nemôžete meniť tieto práva.

en: You can configure which programs are offered for which file types in the GNOME Control Center.
sk: V GNOME Ovládacom centre môžete nastaviť, ktoré programy sú k dispozícii pre jednotlivé typy súborov.

en: You can't assign more than one custom icon at a time! Please drag just one image to set a custom icon.
sk: Nie je možné priradiť viac ako jednu vlastnú ikonu! Prosím, pritiahnite a pusťte iba jeden obrázok pre nastavenie vlastnej ikony.

en: You cannot copy a file over itself.
sk: Nie je možné kopírovať súbor do seba samého.

en: You cannot copy a folder into itself.
sk: Nie je možné kopírovať priečinok do seba samého.

en: You cannot copy items into the Trash.
sk: Nie je možné kopírovať položky do Odpadkov.

en: You cannot copy the Trash.
sk: Nie je možné kopírovať Odpadky.

en: You cannot copy this trash folder.
sk: Nemôžete kopírovať tento priečinok s odpadkami.

en: You cannot move a folder into itself.
sk: Nie je možné presunúť priečinok do seba samého.

en: You cannot move this trash folder.
sk: Toto nie je možné presunúť do priečinku s odpadkami.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
sk: Nemáte práva nutné pre zmenu skupiny pre "%s".

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
sk: Nemáte práva nutné pre premenovanie "%s".

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
sk: Nemáte dostatočné práva pre zobrazenie obsahu "%s".

en: You have tried to kill the Content Loser
sk: Pokúsili ste sa zabiť Zábudlivca obsahu

en: You have tried to kill the Sidebar Loser
sk: Pokúsili ste sa zabiť Zábudlivca pre bočný panel

en: Your files were last indexed at %s
sk: Vaše súbory naposledy indexované %s

en: Your index files are available but the Medusa search daemon, which handles index requests, isn't running.  To start this program, log in as root and enter this command at the command line:
    
    medusa-searchd
sk: Váš index súborov je k dispozícii, ale vyhľadávací démon Medusa, ktorý sa používa na prácu s indexom, nebeží. Pre jeho spustenie sa prihláste ako root a zadajte na príkazovom riadku príkaz:
    
    medusa-searchd

en: Your user level adjusts Nautilus to your degree of experience
    using GNOME and %s. Choose a level that's comfortable for
    you - you can always change it later.
sk: Používateľské úrovne poskytujú možnosť, ako si prispôsobiť Nautilus
    technickej úrovni používateľa GNOME a systému %s. Vyberte počiatočnú úroveň, 
    ktorá je vám najbližšia, vždy je možné ju neskôr zmeniť.

en: Zip Drive
sk: Zip disk

en: Zoom In
sk: Zväčšiť

en: Zoom Out
sk: Zmenšiť

en: Zoom _In
sk: Z_väčšiť

en: Zoom _Out
sk: Z_menšiť

en: [File content] does not include all of [apple orange]
sk: [Súbor] neobsahuje všetky [apple orange]

en: [File content] includes all of [apple orange]
sk: [Súbor] obsahuje všetky [apple orange]

en: [File content] includes any of [apply orange]
sk: [Súbor] obsahuje niektoré z [apple orange]

en: [File content] includes none of [apple orange]
sk: [Súbor] neobsahuje nič z [apple orange]

en: [File name] contains [help]
sk: [Meno súboru] obsahuje [pomocník]

en: [File name] ends with [.c]
sk: [Meno súboru] končí [.c]

en: [File name] matches glob [*.c]
sk: [Meno súboru] odpovedá [*.c]

en: [File name] matches regexp ["e??l.$"]
sk: [Meno súboru] odpovedá regulárnemu výrazu ["e??l.$"]

en: [File name] starts with [nautilus]
sk: [Meno súboru] začína [nautilus]

en: [File owner] is [root]
sk: [Vlastník súboru] je [root]

en: [File owner] is not [root]
sk: [Vlastník súboru] nie je [root]

en: [File size is] larger than [400K]
sk: [Veľkosť súboru] je väčšia ako [300K]

en: [File size is] smaller than [300K]
sk: [Veľkosť súboru] je menšia ako [300K]

en: [File type is] application
sk: [Typ súboru je] aplikácia

en: [File type is] folder
sk: [Typ súboru je] priečinok

en: [File type is] music
sk: [Typ súboru je] hudba

en: [File type is] regular file
sk: [Typ súboru je] normálny súbor

en: [File type is] text file
sk: [Typ súboru je] textový súbor

en: [File type] is [folder]
sk: [Typ súboru] je [priečinok]

en: [File type] is not [folder]
sk: [Typ súboru] nie je [priečinok]

en: [Items ]containing "%s" in their names
sk: [Položky ]obsahujúce "%s" v svojich menách

en: [Items ]containing one of the words "%s"
sk: [Položky ]obsahujúce jedno zo slov "%s"

en: [Items ]ending with %s
sk: [Položky ] končiace "%s"

en: [Items ]larger than %s bytes
sk: [Položky ]väčšie ako %s bajtov

en: [Items ]marked with "%s"
sk: [Položky ]neoznačené s "%s"

en: [Items ]matching the file pattern "%s"
sk: [Položky ]odpovedajúce žolíku súboru "%s"

en: [Items ]matching the regular expression "%s"
sk: [Položky ]odpovedajúce regulárnemu výrazu "%s"

en: [Items ]modified after %s
sk: [Položky ]zmenené po %s

en: [Items ]modified before %s
sk: [Položky ]zmenené pred %s

en: [Items ]modified on %s
sk: [Položky ]nezmenené %s

en: [Items ]modified today
sk: [Položky ]zmenené dnes

en: [Items ]modified within a month of %s
sk: [Položky ]zmenený max. mesiac od %s

en: [Items ]modified within a week of %s
sk: [Položky ]zmenený max. týždeň od %s

en: [Items ]modified yesterday
sk: [Položky ]zmenené včera

en: [Items ]not containing "%s" in their names
sk: [Položky ]obsahujúce "%s" v svojich menách

en: [Items ]not marked with "%s"
sk: [Položky ]neoznačené s "%s"

en: [Items ]not modified on %s
sk: [Položky ]nezmenené %s

en: [Items ]not owned by "%s"
sk: [Položky ]nevlastnené "%s"

en: [Items ]of %s bytes
sk: [Položky ]s veľkosťou %s bajtov

en: [Items ]owned by "%s"
sk: [Položky ]vlastnené "%s"

en: [Items ]smaller than %s bytes
sk: [Položky ]menšie ako %s bajtov

en: [Items ]starting with "%s"
sk: [Položky ] začínajúce na "%s"

en: [Items ]that are %s
sk: [Položky], ktoré sú %s

en: [Items ]that are not %s
sk: [Položky], ktoré nie sú %s

en: [Items ]with all the words "%s"
sk: [Položky ]so všetkými slovami "%s"

en: [Items ]with owner UID "%s"
sk: [Položky ]s UID vlastníka "%s"

en: [Items ]with owner UID other than "%s"
sk: [Položky ]s UID vlastníka iným ako "%s"

en: [Items ]without all the words "%s"
sk: [Položky ]neobsahujúce všetky slová "%s"

en: [Items ]without any of the words "%s"
sk: [Položky ]neobsahujúce slová "%s"

en: [Items larger than 400K] and [without all the words "apple orange"]
sk: [Položky väčšími ako 400K] a [bez všetkých slov "apple orange"]

en: [Items larger than 400K], [owned by root and without all the words "apple orange"]
sk: [Položky väčšími ako 400K] [vlastnené rootom a bez všetkých slov "apple orange"]

en: [Items that are ]applications
sk: [Položky, ktoré sú ]aplikácie

en: [Items that are ]folders
sk: [Položky, ktoré sú ]priečinky

en: [Items that are ]music
sk: [Položky, ktoré sú ]hudba

en: [Items that are ]regular files
sk: [Položky, ktoré sú ]normálne súbory

en: [Items that are ]text files
sk: [Položky, ktoré sú ]textové súbory

en: [Last modified date] is [1/24/00]
sk: [Dátum poslednej zmeny] je [1/24/00]

en: [Last modified date] is after [1/24/00]
sk: [Dátum poslednej zmeny] je po [1/24/00]

en: [Last modified date] is before [1/24/00]
sk: [Dátum poslednej zmeny] je pred [1/24/00]

en: [Last modified date] is not [1/24/00]
sk: [Dátum poslednej zmeny] nie je [1/24/00]

en: [Last modified date] is today
sk: [Dátum poslednej zmeny] je dnes

en: [Last modified date] is within a month of [1/24/00]
sk: [Dátum poslednej zmeny] je max. mesiac od [1/24/00]

en: [Last modified date] is within a week of [1/24/00]
sk: [Dátum poslednej zmeny] je max. týždeň od [1/24/00]

en: [Last modified date] is yesterday
sk: [Dátum poslednej zmeny] včera

en: [Search for] Content [includes all of "fish tree"]
sk: [Hľadať ] obsah [obsahujúci všetko z "fish tree"]

en: [Search for] Last Modified [before yesterday]
sk: [Hľadať] naposledy zmenený [prevčerom]

en: [Search for] Name [contains "fish"]
sk: [Hľadať ] meno [obsahujúce "fish"]

en: [Search for] Owner [is not root]
sk: [Hľadať] s vlastníkom [nie je root]

en: [Search for] Size [larger than 400K]
sk: [Hľadať ] veľkosť [je väčšia ako 400K]

en: [Search for] Type [is regular file]
sk: [Hľadať ] typ [je normálny súbor]

en: [Search for] With Emblem [includes "Important"]
sk: [Hľadať] s emblémom [obsahujúcim "Dôležité"]

en: [With emblem] marked with [Important]
sk: [S emblémom] označený [Dôležité]

en: [With emblem] not marked with [Important]
sk: [S emblémom] neoznačený [Dôležité]

en: _About Nautilus...
sk: _O programe Nautilus...

en: _Add Bookmark
sk: _Pridať záložku

en: _Back
sk: _Dozadu

en: _Backgrounds and Emblems...
sk: _Pozadia a emblémy...

en: _Bookmarks
sk: _Záložky

en: _Clean Up by Name
sk: _Vyčistiť podľa mena

en: _Close Window
sk: _Zavrieť okno

en: _Copy File
sk: _Kopírovať súbor

en: _Copy Files
sk: _Kopírovať súbory

en: _Copy Text
sk: _Kopírovať text

en: _Duplicate
sk: _Duplikovať

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _Edit Bookmarks...
sk: _Upraviť záložky...

en: _Edit Preferences...
sk: _Upraviť nastavenie...

en: _Empty Trash
sk: _Vyprázdniť Odpadky

en: _Empty Trash...
sk: _Vyprázdniť Odpadky...

en: _Feedback
sk: _Komentáre

en: _File
sk: _Súbor

en: _Find
sk: _Nájsť

en: _Fixed
sk: _Neproporcionálne

en: _Forward
sk: _Dopredu

en: _GTK System Font
sk: Systémové písmo _GTK

en: _Go
sk: _Prejsť na

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Home
sk: _Domov

en: _Kill Content Loser
sk: _Zabiť Zábudlivca obsahu

en: _Kill Sidebar Loser
sk: _Zabiť Zábudlivca pre bočný panel

en: _Lay Out Items
sk: _Rozloženie položiek

en: _Location...
sk: U_miestnenie...

en: _Make Link
sk: _Vytvoriť odkaz

en: _Manually
sk: _Ručne

en: _New Folder
sk: Nový _priečinok

en: _Normal Size
sk: _Normálna veľkosť

en: _Open
sk: _Otvoriť

en: _Open Scripts Folder
sk: _Otvoriť priečinok skriptov

en: _Paste Files
sk: V_ložiť súbory

en: _Paste Text
sk: V_ložiť text

en: _Preferences
sk: _Nastavenie

en: _Refresh
sk: _Obnoviť

en: _Rename
sk: _Premenovať

en: _Report Profiling
sk: _Oznámiť výsledky profilovania

en: _Reset Profiling
sk: _Vyčistiť výsledky profilovania

en: _Restore Icon's Original Size
sk: _Obnoviť pôvodnú veľkosť ikony

en: _Restore Icons' Original Sizes
sk: _Obnoviť pôvodnú veľkosť ikon

en: _Reveal in New Window
sk: _Zobraziť v novom okne

en: _Sample
sk: _Ukážka

en: _Show Trash
sk: _Zobraziť Odpadky

en: _Start Here
sk: _Začať tu

en: _Start Profiling
sk: _Spustiť profilovanie

en: _Stop Profiling
sk: _Zastaviť profilovanie

en: _Stretch Icon
sk: _Roztiahnuť ikonu

en: _Undo
sk: _Späť

en: _Up a Level
sk: O jednu úroveň v_yššie

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _View as...
sk: _Zobraziť ako...

en: animation to indicate on-going activity
sk: animovať pre zobrazenie aktivity

en: another link to %s
sk: ďalší odkaz na %s

en: by
sk: podľa

en: by Modification _Date
sk: podľa dátumu _zmeny

en: by _Emblems
sk: podľa _emblémov

en: by _Name
sk: podľa _mena

en: by _Size
sk: podľa _veľkosti

en: by _Type
sk: podľa _typu

en: date accessed
sk: dátum prístupu

en: date changed
sk: dátum zmeny

en: date modified
sk: dátum zmeny obsahu

en: default for "%s"
sk: štandardné pre "%s"

en: default for this file
sk: štandardné pre tento súbor

en: foo
sk: bla

en: foo (10th copy)
sk: bla (10. kópia)

en: foo (10th copy).txt
sk: bla (10. kópia).txt

en: foo (110th copy)
sk: bla (110. kópia)

en: foo (110th copy).txt
sk: bla (110. kópia).txt

en: foo (111th copy)
sk: bla (111. kópia)

en: foo (111th copy).txt
sk: bla (111. kópia).txt

en: foo (11th copy)
sk: bla (11. kópia)

en: foo (11th copy).txt
sk: bla (11. kópia).txt

en: foo (122nd copy)
sk: bla (122. kópia)

en: foo (122nd copy).txt
sk: bla (122. kópia).txt

en: foo (123rd copy)
sk: bla (123. kópia)

en: foo (123rd copy).txt
sk: bla (123. kópia).txt

en: foo (124th copy)
sk: bla (124. kópia)

en: foo (124th copy).txt
sk: bla (124. kópia).txt

en: foo (12th copy)
sk: bla (12. kópia)

en: foo (12th copy).txt
sk: bla (12. kópia).txt

en: foo (13th copy)
sk: bla (13. kópia)

en: foo (13th copy).txt
sk: bla (13. kópia).txt

en: foo (14th copy)
sk: bla (14. kópia)

en: foo (14th copy).txt
sk: bla (14. kópia).txt

en: foo (21st copy)
sk: bla (21. kópia)

en: foo (21st copy).txt
sk: bla (21. kópia).txt

en: foo (22nd copy)
sk: bla (22. kópia)

en: foo (22nd copy).txt
sk: bla (22. kópia).txt

en: foo (23rd copy)
sk: bla (23. kópia)

en: foo (23rd copy).txt
sk: bla (23. kópia).txt

en: foo (24th copy)
sk: bla (24. kópia)

en: foo (24th copy).txt
sk: bla (24. kópia).txt

en: foo (25th copy)
sk: bla (25. kópia)

en: foo (25th copy).txt
sk: bla (25. kópia).txt

en: foo (3rd copy)
sk: bla (3. kópia)

en: foo (3rd copy).txt
sk: bla (3. kópia).txt

en: foo (another copy)
sk: bla (ďalšia kópia)

en: foo (another copy).txt
sk: bla (ďalšia kópia).txt

en: foo (copy)
sk: bla (kópia)

en: foo (copy).txt
sk: bla (kópia).txt

en: foo foo
sk: bla bla

en: foo foo (100000000000000th copy).txt
sk: bla bla (100000000000000. kópia).txt

en: foo foo (24th copy)
sk: bla bla (24. kópia)

en: foo foo (24th copy).txt
sk: bla bla (24. kópia).txt

en: foo foo (25th copy)
sk: bla bla (25. kópia)

en: foo foo (25th copy).txt
sk: bla bla (25. kópia).txt

en: foo foo (3rd copy).txt
sk: bla bla (3. kópia).txt3.

en: foo foo (another copy).txt
sk: bla bla (ďalšia kópia).txt

en: foo foo (copy)
sk: bla bla (kópia)

en: foo foo (copy).txt
sk: bla bla (kópia).txt

en: foo foo (copy).txt txt
sk: bla bla (kópia).txt txt

en: foo foo.txt
sk: bla bla.txt

en: foo foo.txt txt
sk: bla bla.txt txt

en: foo. (another copy)
sk: bla. (ďalšia kópia)

en: foo. (copy)
sk: bla. (kópia)

en: foo.. (copy).txt
sk: bla.. (kópia).txt

en: foo...
sk: bla...

en: foo... (copy)
sk: bla...(kópia)

en: foo...txt
sk: bla...txt

en: foo.txt
sk: bla.txt

en: group
sk: skupina

en: hardware view
sk: hardvérový pohľad

en: image indicating that the news has changed
sk: obrázok informujúci, že boli zmenené diskusné skupiny

en: in menu for "%s"
sk: v menu pre "%s"

en: in menu for this file
sk: v menu pre tento súbor

en: link
sk: odkaz

en: link (broken)
sk: odkaz (neplatný)

en: link to %s
sk: odkaz na %s

en: mozilla summary info
sk: súhrnné informácie mozilla

en: name of icon for the hardware view
sk: meno ikony pre hardwarový pohľad

en: name of icon for the mozilla view
sk: meno ikony pre pohľad mozilla

en: nautilus: --check cannot be used with URIs.
sk: nautilus: --check nie je možné použiť s URI.

en: nautilus: --check cannot be used with other options.
sk: nautilus: --check nie je možné použiť s inými možnosťami.

en: nautilus: --geometry cannot be used with more than one URI.
sk: nautilus: --geometry nie je možné použiť s viac ako jedným URI.

en: nautilus: --quit cannot be used with URIs.
sk: nautilus: --quit nie je možné použiť s URI.

en: nautilus: --restart cannot be used with URIs.
sk: nautilus: --restart nie je možné použiť s URI.

en: nd copy)
sk: . kópia)

en: none
sk: žiadny

en: not in menu
sk: nie v menu

en: nothing
sk: nič

en: octal permissions
sk: osmičkové práva

en: on the desktop
sk: na ploche

en: owner
sk: vlastník

en: permissions
sk: práva

en: pointing at "%s"
sk: ukazujúci na "%s"

en: rd copy)
sk: . kópia)

en: search by text
sk: Hľadať podľa obsahu

en: search by text and properties
sk: Hľadať podľa obsahu a vlastností

en: search type to do by default
sk: Štandardný typ hľadania

en: see
sk: viď

en: see also
sk: viď tiež

en: size
sk: veľkosť

en: st copy)
sk: . kópia)

en: summary of hardware info
sk: súhrnné informácie o hardware

en: th copy)
sk: . kópia)

en: the section
sk: časť

en: the section here
sk: táto časť

en: throbber
sk: Pulzovač

en: throbber factory
sk: Vytváracie rozhranie pre Pulzovač

en: throbber object factory
sk: Vytváracie rozhranie pre Pulzovač

en: today
sk: dnes

en: today at %-I:%M %p
sk: dnes o %-I:%M %p

en: today at %-I:%M:%S %p
sk: dnes o %-I:%M:%S %p

en: today at 00:00 PM
sk: dnes o 0:0

en: today at 00:00:00 PM
sk: dnes o 0:0:0

en: today, %-I:%M %p
sk: dnes o %-I:%M %p

en: today, 00:00 PM
sk: dnes o 12:00

en: type
sk: typ

en: unknown
sk: neznámy

en: unknown MIME type
sk: neznámy typ MIME

en: unknown type
sk: neznámy typ

en: unreadable
sk: nečitateľné

en: untitled folder
sk: priečinok bez mena

en: yesterday
sk: včera

en: yesterday at %-I:%M %p
sk: včera o %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
sk: včera o %-I:%M:%S %p

en: yesterday at 00:00 PM
sk: včera o 12:00

en: yesterday at 00:00:00 PM
sk: včera o 12:00

en: yesterday, %-I:%M %p
sk: včera o %-I:%M %p

en: yesterday, 00:00 PM
sk: včera o 12:00
